Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta abbahagyása után érezhetem jobban magam?

Figyelt kérdés

3 év után hagytam abba a tabit, 3 hete nem szedem és sokkal jobb a közérzetem. Nem vagyok fáradékony,jobb a kedvem, nőtt a libidóm és az étvágyam is jobb, nincsenek hangulatingadozásaim, igaz pár pattanásom lett.Van aki örül, jobban érzi magát, hogy abbahagyta (de nem babaprojekt miatt)?Én már több félét szedtem és nem akarok kísérleti nyúl lenni, ezért is hagytam vele fel, illetve távkapcsolatban nem igazán éri meg...

22l


2011. máj. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is sokfélét szedtem, aztán abbahagytam mondván elég ebből a sok hormonból. Kb 1hónapra rá jobban lettem. Kijött belőlem egy csomó víz (amit a fogamzásgátló visszatartott), fogytam, libidóm emelkedett.

Szóval persze, nincs mi terhelje a szervezetedet.

2011. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ég és föld a különbség. Sokkal jobb a közérzetem, tele vagyok energiával. Hogy a különbséget érzékeltessem, a tabiszedős 6 évemet ehhez képest végigvegetáltam. :) Éééééés: amióta abbahagytam, elmúlt az ekcémám, amivel évek óta rohangáltam bőrgyógyásztól bőrgyógyászig, mindenféle nyúlkajákon éltem, és hipoallergén cuccokat használtam, ami semmit sem hatott. Egy idő után visszatértem a normális étkezéshez, illatszerekhez és kénytelen voltam elfogadni az ekcémát :( De abbahagytam a tablettát és nyomtalanul elmúlt!!! :)
2011. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez furi.. én is ekcémás vagyok. és sokhelyen olvastam hogy a fogamzásgátlótol talán elmulik.. érdekes h neked pont az abbahagyása után mullot el.. :)
2011. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is jobban vagyok,hogy abbahagytam.

amit legelőször szedtem attól nagyon sokat híztam,pedig csak a rendszertelen menzimre írták pár hónapra 15 évesen.

a mostanit egy évig szedtem migrénes,magasvérnyomásos,depressziós lettem állandó pánikrohamjaim voltak.

viszeres lett a lábam.

megijedtem nagyon és abbahagytam,kezdek jobban lenni hálistennek:)

szednék más faját ha bírnám mert azért kényelmes volt de nem fogom tönkretenni magam.

18L

2011. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!