Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez a erős víz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez a erős víz szerű folyás?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől lehet, hogy nagyon erős folyásom van (ami nem fehér, hanem olyan mint a víz. ) de már nagyon rég óta.3x is voltam nőgyógyásznál, mindig írtak fel kúpokat, gyógyszereket. De semmi. Ugyan úgy vissza jön. De már kezd idegesíteni, hogy nem múlik el semmitől. Köszike a válaszokat!
2011. máj. 11. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

A puncimanó az oka! Megfázott vagy allergiás és az okozza a folyásaidat.

Természetes dolog, az orvosok sem tudják puncimanót kiűzni a rejtekéből! Fogadd el, hogy benned él és kész!


(35L)

2011. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Puncimanó??? Jézusom...

Első válaszoló, te tényleg 35 éves nő vagy?


Vízszerű folyás gyakran kíséri a peteérést is, nem akkor van esetleg ilyen folyásod? Vizes folyást okozhat a hüvely, a méhnyak vagy a méhnyálkahártya (endometrium) rákja is, de mivel már többször voltál orvosnál ezzel a problémával, gondolom ezeket kizárhatjuk, mert már kiderült volna.

2011. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem kellene olyan sürün váltogatni a pertnereket kedvesem...:)
2011. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Rákszűrést is csinált a doki, vagy csak rád nézett és felírta a kúpot / gyógyszert?
2011. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aki normálisan tudott válaszolni annak köszönöm, igen voltam rákszűrésen is. És 4 és fél éve ugyan az a partnerem, senki ne magából induljon ki!
2011. máj. 11. 19:35
 6/13 anonim válasza:
92%
Szia! Olyan nekem is szokott lenni. Nekem fogamzásgátló gyógyszer alatt volt ez, de okozhatja ciszta is. Tudtommal ha már valaki rákos az elégé erősen vérez.
2011. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát rákos csak nem vagyok..Pár hónapja voltam rákszűrésen,ott semmit se találtak. De fel fogok keresni egy magán orvost.Ha kell fizetek 10-20 ezreket, de találn megoldja a problémát!
2011. máj. 12. 08:02
 8/13 anonim válasza:
Ne idegeskedj mert nincs semmi baj. Ha nem találtak semmit akkor nincs is ott semmi. Ne idegeskedj nincs semmi baj. Feleslegesen meg ne szedj gyógyszert. Ez természetes, hogy ha vizes folyásod van...
2011. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De sajnos már szúr a hasam alja is 3 napja..:S Olyan mint amikor fel vagyok fázva...meg olyan érzés mint amikor megjön..Nem tudom mitől lehet és mi ez. Kedden megyek magánnőgyógyászhoz! Remélem ,hogy ő meggyógyít.
2011. máj. 14. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes? Régi kérdés, nem voltál terhes, akkor inkább így kérdezem. mert hasonló tüneteim vannak, én abban bízom hogy baba...
2013. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!