Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csináltam tesztet és negativ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam tesztet és negativ lett, aminek örülök. A mesim megjött, fogamzásgátlót szedek, csak nem olyan volt ez a mesi, mint a többi, ezért csináltam tesztet. A Lily terhességi teszt mennyire megbizható?

Figyelt kérdés

Mesi közben ugye nem baj,hogy csináltam tesztet?

De akkor amugy tuti biztos,h nincs baba ugye?


2009. márc. 11. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miota szeded a fogamzasgatlot? az normalis h nem olyan a menstruacio, mint előtte, sokkal kevesebb van, es nem annyira fajdalmas. az nem a terhesség jele. ha rendesen szeded, akkor nem lehetsz terhes.
2009. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Thurston ***** válasza:
33%
Haha. Megjött a menstruációd, és ennek ellenére csináltál tesztet?
2009. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
9 hóapja szedem,csak most nem fájt annyira,ezért is gyanakodtam,most vagyok a 4. napon,h vérzek
2009. márc. 11. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi ideje szeded, es nem tartottal szunetet, akkor semmi baj. nyugodj meg, minden rendben, de ha teljesen meg akarsz nyugodni, akkor menj el egy nőgyógyászhoz.
2009. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért csináltam tesztet,mert olvastam itt is,hogy valaki ugy lesz terhes,hogy megvan a menzesze,csak kevesebb vagy barnázik.Mondjuk nekem nincs barnám,csak fura volt ez az egész,hogy nem ugy jött meg mint szokott a 9 hónap alatt,ezért teszteltem.
2009. márc. 11. 13:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Most voltam mesi elött nögyogyinál gyogyszert feliratni,most nem szeretnék menni.Elvileg megcsináltam a tesztet,nagy baj nem lehet?
2009. márc. 11. 13:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h lenne baj. de most nem vett észre semmit a nőgyógyász? ha nem, akkor ne aggodj. igen, minden megtörténhet, de csak akkor ha nem szeded rendesen. kihagysz parat, meg stb.
2009. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem nem vizsgált most meg ,évente egyszer van vizsgálat,ami majd júnisban lesz esedékes,eddig meg nem volt problémám semmi,ezért vettem tesztet
2009. márc. 11. 14:02
 9/14 A kérdező kommentje:
és nem hagytam ki sosem egy szemet sem ,sohasem:)
2009. márc. 11. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne aggodj, semmi baj. a tabletta szedése alatt a menstruacio is megvaltozik. nekem is neha csak barnas volt, meg alig volt, és csak 2-3 napig. előtte meg volt amikor egy hétig is eltartott, hatalmas fajdalmakkal. ha a teszt is negativ, es rendesen szedted, akkor nincs baj. esetleg szedtél valamilyen antibiotikumot? az is csökkentheti a hatását.
2009. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!