Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után 2szer megjött, azóta semmi (már kétszer meg kellett volna jöjjön) Léteznek olyan homeopátiás szerek, amikkel segíthetnék, hogy rendbejöjjön a hormonháztartásom? Nem szeretnék újra hormontartalmú szereket szedni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 11:10
 1/10 anonim válasza:
100%
Miért nem akarsz szedni?Híztál tőle?Vagy mi történt?
2009. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nem fogamzásgátlót nem szeretnék többé szedni, hanem a menstruációmat nem szeretném valamilyen hormontartalmú szerrel meghozni, jó lenne ha kicsit 'fellélegezhetne' a szervezetem. Ezért gondoltam, hogy jó lenne valamilyen természetes szer, ami segíthetne. Egyébként a fogamzásgátlónak semmilyen mellékhatása nem volt nálam, nagy pontos és fájdalommentes ciklusaim voltak, nem híztam, sőt fogytam, pedig amúgyis elég vékony vagyok. Az egyetlen mellékhatása talán az volt, hogy megnőttek a melleim.
2009. márc. 12. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit szedtel?
2009. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Yadine-t :)
2009. márc. 12. 13:10
 5/10 anonim válasza:
100%
12:54 es vok.Háát szerintem pedig csak hormontartalmú gyógyszerekkel tudnád rendbe hozni.Én soha nem szedtem semmit és pontosan jön meg mindig.Napra pontosan.
2009. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En a 13:09-es vagyok, en ugyan mast szedtem, de amiota abbahagytam, azota 2 havonta jon meg. Szerintem ehhez ido kell,h rendbe jojjon, esetleg konzultalj egy orvossal.
2009. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Yadine-t szedtem :) És nálam is ugyanaz a probléma, mint a legtöbb embernél, mikor abbahagyja: össze -vissza a ciklusom..A nődokim azt mondta, meg kell nyugodni, nem stresszelni rajta, hihetetlenül sokat segíthet..Szóval nyugi, és ha nem lesz jobb akkor doki!
2009. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biorezonanciát ajánlok!Viszont azt nem értem,hogy késöbb miért szednéd újra, ha érzékeled,hogy mennyire hazavágta a hormonrendszered...
2009. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát talán majd gyermekek után vagy ilyesmi...tudod, soha ne mondd, hogy soha
2009. márc. 12. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze létezik de ez is receptre adják ki...

Barátnőmnek is az orvos azt írta fel amikor cisztával műtéték hogy rendbe jöjjön a hormonháztartása

2009. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!