Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem rég kezdtem el szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy a párommal gumi nélkül szexeljünk biztonságosan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Háát ugy vártok egy jó 10-20 évet és mehet a buli
2011. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kretének kíméljenek...
2011. okt. 15. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Nődoki nem mondta el?

Ha jól tudom 1 hónap.

2011. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mondta.. de köszi
2011. okt. 15. 19:57
 5/9 anonim válasza:
Én Lindynette 20-at szedek, és elvileg ha a menstruáció első napján szeded be, már onnantól véd, de a biztonság miatt szedd minimum 1 hetet, és utána lehet.
2011. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
énis olyat szedek. de azért várok vele
2011. okt. 15. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:

betegtájékoztató szerinted, mi a p.icsának van a dobozban?


Első alkalommal történő szedés

Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (óvszer, pesszárium, spermicid)! Az első tablettát a menstruációs vérzés első napján kell bevenni.

Megengedett a 2-5. napon való szedéskezdet is, ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás (óvszer, pesszárium, spermicid) alkalmazása javasolt.

2011. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkora egy fallosz, aki egy hetet írt... Lindinette 20-szal 1 hónapot kell várni, de sztem ajánlott 2-t.
2011. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nődoktorom, amikor felírta, azt mondta, hogy amint elkezdem szedni, a vérzés első napján, már védve vagyok. De gondolom, ez gyógyszerfüggő. Írja a betegtájékoztatón.
2011. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!