Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól csináltam? A cickafark...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csináltam? A cickafark teának inkább víz íze van? Nem ízesítettem semmivel.

Figyelt kérdés
lassan 2 hónapja nem jön meg a mensim,mert abbahagytam 2 hónapja a fogamzásgátlót...és sokan ajánlották a cickafark teát...el is készítettem, nem ízesítettem semmivel,de nekem inkább víz íze van és kevésbé érzik maga a tea íze..jól csináltam? valamint ez tényleg megszokta hozni a mensit?meddig igyam?reménykedhetek benne?
2011. máj. 16. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét szokott lenni, mire meghozza. Mennyi ideig áztattad a teát? ÉN úgy szoktam csinálni, h leforrázom, majd a csésze tetejére teszek egy kistányért és úgy hagyom 5 percig.
2011. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyógyteák többségét úgy kell készíteni, hogy apróra vágott, szárított növényt teszel egy edénybe, leforrázod vízzel, és lefedve! hagyod kb. 20 percet állni, hogy a hatóanyag kioldódjon.

Ha a teádnak nincs különösebb íze, akkor valószínűleg gyenge lett.

Én még ezt nem próbáltam, nekem a petrezselyem teát iszok, ha késik, és már nagyon görcsölök, de még nem jön meg.

2011. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de ha KÉT HÓNAPJA nincs menstruációd, pláne a tabletta abbahagyása után, akkor nem teázni kéne, hanem húzni az orvoshoz, mert komoly hormonális problémák lehetnek... Aztán majd utána lehet teázgatni.
2011. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Ha 3 hónapnál előbb megy a doki elküldi a sunyiba, hogy várjon még :)
2011. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cickafark teának van egy jellegzetes "szaga", ha íze nem is. Hagyjad egy kicsit tovább állni, vagy több füvet tegyél bele, hogy erősebb legyen. Különösebb íze nincs, mintha valami büdös forróvizet innál. Orvosok is ajánlják felfázásra, rendszertelen menzeszre, és görcsökre, így valami alapja biztosan van, én is szoktam inni, ha felfázok, vagy ülőfürdőzök benne, az kevésbé esik nehezemre. :)
2011. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kakukkfű szerintem hatásosabb, bár ízre sokkal rosszabb.
2011. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!