Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék váltani, hogy nőjenek a melleim. Milyen gyógyszert ajánlatok?

Figyelt kérdés

Természetesen most csak érdeklődöm, hogy nektek milyen fog.gátlónál vettétek észre, hogy nőtt a melletek. Én Cypromix-et szedtem legelőször 6 hónapig, de átváltatott a nőgyógyász egy könnyebbre, azóta a Belarát szedem (2 éve). Akkoriban a Cypro.-tól nagyot nőttek, de azt is tudom, hogy nem lehet ezt a gyógyszert hosszan szedni.

Milyen indokkal kérhetnék erősebb hormon tartalmút? Pattanásos hát -indokkal esetleg (megnézi a nőgyógyász a hátam ebben az esetben?)

Egyébként a sok sporttól fogytam a melleimből és ezen szeretnék korrigálni.


2011. máj. 16. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

1. a legkomolyabban, tökéletesnek kinéző egészségügyi roncs akarsz lenni, vagy egészséges? Akkor ne szedj ilyen szarokat.


2. Inkább rakass be szilikon zacskót, mint hogy durván hormonnal bombázd magad és attól nőjön a melled.


3. Fog. gátlótól nem nő a mell, szerintem. Szerintem épp abban a korban voltál még akkor ,hogy formálódott amúgy is magától, nem pedig a tablettától.


4. amúgy meg ha lefogytál, mit csodálkozol, hogy elfogyott a melled? Szedd vissza a kilókat és visszajön a melled is. Ilyen egyszerű.

2011. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan cseszd szét a hormonrendszered. De legalább a melled nagyobb lesz. Atyavilág...
2011. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval ti nem éltek nemi életet és nem szedtek fogamzásgátlót. Nem a ti válaszaitokra vagyok kíváncsi, hanem azokéra akik szednek és a kérdésemre válaszolni tudnak.


Az első válaszoló szilikon ötletén meglepődtem, de te is tudod, hogy nem én vagyok az 1etlen aki fog.gátlót szed, hanem a komoly kapcsolatban élő a nők 95%-a.

2011. máj. 17. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, és bármilyen hihetetlen, élek nemi életet.

De a fogamzásgátló arra való, hogy védjen a nem kívánt terhességtől. Nem arra, hogy megnövelje a melledet. Egyébként is, vagy úgy növeli meg, hogy abbahagyás után visszamegy az eredeti méretére, vagy pedig úgy, hogy minden más testrészed is nő vele együtt.

Van olyan ismerősöm, akinek úgy megduzzadt a melle a tabitól, hogy tiszta stria lett az egész, aztán abbahagyás után meg szépen visszament, a csíkok meg maradtak.

A mellnövekedés egy mellékhatás. Azt jelenti, hogy nem feltétlenül jó neked az a tabletta.

Ha erősebb hormontartalmút szedsz, mint kellene, akkor majd abbahagyás után b@szhatod a ciklusod, mert úgy leállítja a peteérésed, hogy esetleg sose jön helyre.

Hihetetlen, hogy ennyi eszed van.

2011. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ti hogyan védekeztek? Állandóan óvszerrel? Mert tudtommal az összes fog.gátló (kivétel: óvszer) hormonokat tartalmaz. Ez a kérdés nem azért lett feltéve, hogy cinikusan butának nézzetek, és a fog.gátló szemétségéről kérdezzek.
2011. máj. 17. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem érted, vagy csak tetteted? Nyilván hormonokat tartalmaz az összes, de nem mindegy, hogy mennyit.
2011. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!