Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedtem symiciá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedtem symiciát kb 6-7 hónapig, a gyógyszert este szoktam bevenni,2alkalommal volt h a felszívódási idő ugye 4 óra én pedig éjszaka felkeltem és 5-6 órával a bevétel után hánytam, de kb a semmit hánytam ki. Most akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Egy hónapra abbahagytam a gyógyszer szedését magánjellegű okok miatt, és most h elkezdtem szedni pár nap mulva eléggé szar a gyomrom napközbe, nem hánytam meg semi ilyen, de ma éjszaka is felkeltem és kellett valamit ennem mer nagyon üresnek éreztem a gyomrom. Lehet, hogyha este keveset eszek akor marja a gyomromat?Ha eddig nem volt a gyógyszertől bajom, akkor most lehet h ezek a tünetek a gyógyszertől vannak? Napközbe is van és ha eszek elmúlik, de ezért nagyon ideges vagyok h valami baj van a gyógyszerrel. Egyébként az elmúlt napokban eléggé ideges is voltam. Arra is gondoltam h talán attól lehet. Ha nem múlik el, akkor mennyi idő múlva keressem fel a nőgyógyászomat?És ha a gyógyszertől vannak ezek a dolgok akkor lehet valami bajom a gyógyszertől? Bocsi de nagyon félek. Lécci értelmes válaszokat
2011. okt. 21. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem bírod ezt a fajta gyógyszert. Mindenképpen azt ajánlom, h menj dokihoz hiszen veszíteni valód nincs vele. Max felír egy másikat! Persze az is lehet h a gyomrod nem bírja... bármi lehet...

viszont óvatosan a szex-el, mert ha kihányod.. stb. nem biztos a védelem!

2011. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lockstock ***** válasza:
Általában a gyógyszereket célszerü étkezés után bevenni, mert a gyomor nem az ilyen szerekre készült. Az ismételt gyógyszerre váltás miatt lehetnek panaszaid, ami elmúlik, főleg, hogy ez már nálad egy bevált gyógyszer. A feszültség, idegesség első tünete pedig a gyomorbántalmak, hányás, hasmenés. Nyugodj meg és várj egy kicsit mielőtt dokihoz rohangálsz.
2011. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!