Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan higgyek a barátnőmnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higgyek a barátnőmnek? Régebb óta ismerem őt, de ugye ez a téma elég veszélyes, babát nem szeretnék, igaz ő is ezt mondja.

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom akadt, hogy ujdonsült barátnőm, 3 hete, eggyüt voltunk szexuálisan. Gumi nélkül csináltuk, de nem bele élveztem, hanem rá. Viszont, Ő azt mondja szed fogamzásgátlót, de a hüvelye nem bírja a gumit, allergiás okra hivatkozva, és mondta, hogy legközelebb szeretné ha benne élveznék el. Régebb óta ismerem őt, de ugye ez a téma elég veszélyes, babát nem szeretnék, igaz ő is ezt mondja. HOgyan legyek?
2009. márc. 13. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne menj bele. Amúgy sem úgy beszélsz róla, hogy ez mekkora nagy szerelem lenne akkor meg minek? A gyerek nagyon fontos dolog, nehogy véletlenül becsússzon!
2009. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk mindezt egy nagy beszélgetés követte, ahol leültünk és megbeszéltünk mindent. Bár, én nem vagyok allergiás az óvszerre, de megbeszéltük, hogy babát nem szeretnénk, hiszen ha lenne, akkor a jövőbeni terveinket nem tudnánk megvalósítani. Bár én nagyon szeretnék babát, de tény és való, hogy első az otthon megteremtése. Mondd el a barátnődnek, hogy bízol benne és te nem azért nem szeretnél babát, mert nem szereted, hanem mert először meg kell teremteni a feltételeket (érzelmi, anyagi, stb...). Bízol benne, hogy valóban rendesen szedi a gyógyszert, mert a jövőbeni gyermeketeknek a legjobbat szeretnéd nyújtani és még egyelőre úgy érzed, nem teremtettétek meg a feltételeket. Ha végig úgy beszélsz a barátnőddel, hogy a közös jövőtöket hangsúlyozod és azt, hogy a legjobbat szeretnéd neki, akkor biztosan megtaláljátok a közös nevezőt és nem lesz belőle sértődés. Tapasztalatból mondom, mert én is nő vagyok. :)
2009. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat még csak 3 hetes, nem is bízik benne (!) , minek maradjon vele? Első válaszoló
2009. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Hat ha szed fogamzasgatlot, akkor hogyan jott szoba a gumi? Esetleg a nemi betegsegek miatt, vagy nem bizol meg a baratnodben 100 %-ig?

Ne menj bele a dologba, ha penzes pasi vagy, gyerekkel akar megfogni a baratnod.

De egyszeru a dolog, menjel el hozza, es amikor ott vagy, mondd mutassa meg a fogamzasgatlo tablettakat. 3 havit ir fel az orvos egyszerre, faggasd ki a tablettarol ot, miota szedi...stb.

Milyen kapcsolat ez, ha nem bizol meg benne?

2009. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szóval én ilyen rovid ismerettség esetén még nem bíznék benne esetleg úgy , ha elottem szedné be a fogamzásgátlót.
2009. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy virágzó kapcsolat lenne ez,és az eddigi 3 hét is maga a gyönyör volt, számomra és számára, de ezzel a kis extrával. Lehet rosszul fogalmaztam meg magamat, mert megbízok benne, de tudat alatt félek , az esetleges véletlen következményektől. A kommenteket végigolvasva, szerintem megfogadom azt a tanácsot, hogy komolyan leülve, megbeszéljük ezt a dolgot, hisz ez a lényege egy kapcsolatnak. Köszönöm
2009. márc. 13. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? kérlek írj, nagyon kíváncsi vagyok:) lett gyerek vagy nem? Együtt vagytok még?
2010. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!