Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmnek miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek miért? Nekem meg miért nincs barátom? Na a lényeg:Nem vagyok irigy a barátnőmre. Na a téma:Állandoan dicsekszik hogy ő most ezzel kavar most azzal most ez akarja meg fektetni most az áh már kivagyok!

Figyelt kérdés

Az a legrosszabb hogy én már nem azért hogy beképzelt legyek de sokkal szebb,sokkal okosabb,sokal normálisabb lány vagyok!Nem adom magam könnyen és lehet ez a baj, de valahogy az nem az én stílusom hogy átmenjen rajtam a környéken lévő város.

Nekem ez fáj hogy ő találna magának én meg nem, pedig én is ismerkedek de én mindig kifogok valami "dilis" pasit.

Én végre szeretnék már találni egy normális fiút, akivel komoly kapcsolatom lehetne!

Volt nekem is 1 4éves kapcsolatom de sajnos azzal vége lett.


2010. jún. 8. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem benne van a válasz a kérdésedben. Túl könnyen adja magát. Ne nagyon törődj vele szerintem. Én személy szerint örülnék ha végre találnék egy normális lányt, mint amilyen elvileg te vagy az elmondásod alapján, mert volt már néhány lány az életemben, de komoly kapcsolatom még csak 1 volt. Szóval szerintem a többség többre tartja az olyan nőket mint te. Én legalábbis biztosan.


18/F

2010. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!