Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyám szerint óvszer+gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint óvszer+gyógyszer együtt. Azzal ijesztget hogy ha a srác béna és lelankad akkor simán kifolyhat a sperma és bekerülhet a hüvelybe. Ez hülyeség? És ha elkezdenék gyógyszet szedni mennyi idővel kéne elkezdeni az első szex előtt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se szexelj 14 évesen,még nagyon fiatal vagy. Az jó ha az anyukáddal meg tudod beszélni ezeket a dolgokat,de egy 14 éves fiatal lánynak egyáltalán nem való a fogamzásgátló tabletta. Szerintem azért akarná hogy mind a kettőt használd mert ő valamelyik mellett teherbe esett. Véleményem szerint elég ha csak az egyiket használod. Én 3 évig rendszeresen szexeltem gumival és soha nem volt gond. Egyik ismerősöm tabletta és gumi együttes használata mellett lett terhes...
2011. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
a tizen valahány válasz közül csak egyben olvastam: PETTING. Nem tudom miért, de mindenki úgy tesz mintha nem is létezne a fogalom/cselekedet. Ha 14 évesen a szex jár már a fejedben, érdemes elgondolkodni azon h először csak a pettinget próbáljátok ki ;)
2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:D
2014. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

"Egyik ismerősöm tabletta és gumi együttes használata mellett lett terhes..."



A gumi kiszakadt, a gyógyszert meg néha-néha elfelejtette bevenni? :)



Amúgy ezért hülyeség ez a duplának hitt védelem:

1. kevésbé figyel a pontos gyógyszer bevételre, esetleg néha elfelejti - mondván úgyis ott a gumi...


2. kiszakad a gumi? Sebaj, hát ott a gyógyszer úgyis (amit elfelejt néha bevenni ugye...)

2014. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Veszélyesek a fogamzágsátló tabletták. Érdemesebb inkább ésszel szexelni. Óvszer vagy megszakítás, kritikus időszakban jobban vigyázni, stb. Ha mindenképpen tabletta kell, akkor azt ne 14 évesen akard és vizsgáltasd ki magad előtte vérrögképződés szempontjából(Leiden mutáció és a többi). Na meg a hormonháztartásra sincs túl jó hatással.
2017. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
15-ös: ésszel védekezni, és a megszakítást ajánlod? Bravo.
2020. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!