Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell "szakszerűen"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell "szakszerűen" felhúzni egy óvszert?

Figyelt kérdés

Több problémám is van, megpróbálom összeszedni. NORMÁLIS válaszokat kérek, egyelőre tényleg béna vagyok, de szeretnék profi lenni, csak nem minden világos. És nem, nem vagyok 14 éves, 21 vagyok, szűz, és szeretnék vigyázni a barátnőmre, csak még így nem megy...

Akinek van ideje, válaszoljon tételesen. Köszönöm! (szerintem ezeket így még nem kérdezték itt)


1. Barátnőmmel (és én egyedül is) úgy szoktunk gyakorolni, hogy óvszerben elégít ki. De így lecsúszik az óvszer! A hüvelybe téve a péniszt, hogy marad fent a gumi??


2. A felhúzásban az nem stimmel, hogy valamiért nem akar ráfeszülni a péniszre a makk pereme alatt, mert ott van egy "vályú" mindenkinek, ez normális?


3. Nehezen megy a gumi legörgetése, pedig egyáltalán nincs olyan nagy szerszámom (14 cm). A tövéig csak nehezen tudom leengedni, de ott mindig vissza akar ugrani. A fitymám elég hosszú.


4. Maszturbációnál nem szokott lelankadni, de óvszerben igen, mit lehet tenni? A stressz az oka? A kudarc nagyon elveszi a kedvem.


Köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 23. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
az óvszerdobozban van tájékoztató(képpel)hogy kell felhúzni,igy elég nehez elmagyarázni.gondolom azert lankad le mert zavar az óvszer,igy meg alámehet a levegő ami nem jó.a masculan óvszer az egyik legszarabb,csak tanács h ne olyat vegyetek.
2011. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van tájékoztató, de attól nem lettem okosabb :(
2011. máj. 23. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Bár lány vagyok,de megpróbálok segíteni:) Mi már 3 éve használjuk,először is azt szeretném elmondani,hogy nagyon fontos a helyes használat,mert ha levegős marad,akkor szakad ki.Nekünk 3 év alatt egy(!) ilyen esetünk volt,az is a mi hibánkból.Itt sokan írják,hogy az óvszer sz*r és nem biztonságos,mert már az 5. szakad ki 2 hét alatt...ez egy nagy hülyeség,nem a gumit kell okolni,hogy egyesek nem tudják normálisan használni,szóval jó,hogy feltetted ezt a kérdést.

Amúgy nem kell túlbonyolítani a használatát,szóval nincs mit részleteznem :)A lényeg,hogy figyelj oda,amikor kiveszed a csomagból,ne forgasd össze-vissza,mert ha a visszáját húzod fel,nos akkor szokott ugye "kicsi lenni" :) Ezután felhelyezed úgy,hogy egyik kezeddel,két ujjaddal finoman összecsíped a tetejét(így megakadályozod,hogy ne maradjon levegős)míg a másik kezeddel "legörgeted" teljesen.Ha kell a két ujjaddal nyomkodd közben,hogy ne maradjon benne a levegő.Ennyi.Mi így szoktuk,általában a párom húzza fel,én kb 2x csináltam,de nem kell hozzá nagy tudomány,szóval ha így teszed,akkor tuti jó lesz.Nem fog közben lejönni,azért ha kézzel csinálja a barátnőd,az másabb.Nekünk a Lifestyles-sal volt néhányszor,hogy kicsit megcsúszott,nem tudom,annak kicsit másabb az anyaga,azt is ki kell tapasztalni,hogy melyik a legjobb.Mi egyébként már leszoktunk a méregdrága Durexről,bár először félve,de kipróbáltuk a Müllerben kapható Mülleres márkát:) Sokkal jobb,ugyanolyan biztonságos és sokkal bőrbarátabb,mintha nem is használnánk semmit.

Remélem segíthettem,és csak nyugodtan,ha jól használjátok egyáltalán nem kell óvatoskodni,mert mindent kibír :)

21N

2011. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Próbáld ki a Durex vékonyított óvszert.


2. Ne a barátnőddel, hanem saját magadnak, otthon gyakorolj. Szánj rá időt és óvszert is, de könnyen bele lehet jönni, ne aggódj. Ha furcsállod, hogy miért egyedül gyakorolj: nincs benne a stressz faktor. Nem kell amiatt izgulni, mit szól a barátnőd, hogy fog menni, csak Te vagy, és Te. :)


3. Teljesen merev péniszre húzd fel az óvszert. Ha puha, nem fog rajta maradni. Normális, hogy nem simul rá a makk alatti kis árokra, ez ne zavarjon.


4. Azért, hogy ne csúszkáljon: a helyes felhelyezés, hogy megkeresed honnan gördül le az óvszertekercs (a péniszre ráhúzva kívülről kell legördülnie). Aztán megfogod a spermium tartó zsákocskát (kicsi csücsök a tetején), összecsippented a mutató-és hüvelykujjaddal, hogy ne maradjon benne levegő. Ha levegős az óvszer belül, könnyebben lecsúszik. -->


5. Egészen a pénisz tövéig le kell görgetni, ha visszakunkorodik, nem megfelelő az óvszer mérete. Sajnos a gyártók ezt nem jól tüntetik fel, annyit tehetsz, hogy más gyártótól veszel másikat, és megpróbálod azzal.


6. Ha óvszerben lelankad, annak a stressz az oka, hozzá kell szokni, ne rágd magad emiatt. Semmi rosszat nem tesz a vérellátásoddal, és ha elég vékonyat találsz, szinte fel sem tűnik.


Jah, még valami. Ne óvszerben elégítsen ki a barátnőd, ha mindketten egészségesek vagytok. :) Teljesen felesleges. Mire szeretkeztek, addigra találd meg azt az óvszert, ami pont passzol rád, és akkor teljesen az élményre tudsz koncentrálni, nem arra fogsz gondolni, csúszkál-e.

2011. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egy-két dolog még nem egészen világos:


Annak, hogy miközben a barátnőm a kezével izgatta az óvszerbe burkolt péniszem, az óvszer kezdett lecsúszni, szóval annak csak az az egy oka lehet, hogy levegősen tettük föl? Azt tudom, hogy jó oldalával raktuk fel, ez tuti.


A másik: Teljesen legörgettem az óvszert, bár nem ment le centire pontosan a tövéig. Vissza nem akart kunkorodni, csak nem akart ott szépen megmaradni, ahová lehúztam. Erre csak a nagyobb gumi a megoldás? Az nem akarna jobban lecsúszni?

2011. máj. 23. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem marad tökéletesen a tövénél, az nem baj.

Kézzel más a dolog, akkor könnyebben lejön (ugye a tenyere száraz az embernek, és ezért jobban tapad hozzá, a hüvely meg síkos magától is, tehát nem olyan nagy a súrlódás).

Nagyobbal ne próbálkozzatok, ha ez is lecsúszik, mert az még inkább le fog.


Még egy tipp: a kezdeti görcsölés és aggódás elkerülésére vegyetek Patentex kúpot a barátnődnek (le van írva benne, hogyan kell használni). Patikákban kapható, ez helyi spermaölő fogamzásgátló, ami kicsit síkosít is, nem ártalmas, és a gumi kiegészítéseként ideális, amíg profik nem lesztek és megjön az önbizalmatok. Így ha lecsúszik is, van egy második védelmi vonal. Ha azelőtt csúszna le, hogy elmentél, akkor nem kell aggódni pl. az előváladék miatt.

Miután elmentél, tanácsos viszonylag hamar kihúzni a hímvessződet a barátnődből (bocsi, ez kicsit vulgáris, de nem tudom finomabban :) mert ha elkezd összemenni, akkor nő a lecsúszás veszélye.

Ha kihúzáskor az óvszer bennmarad, akkor se kell pánikolni (egyrészt a kúp véd) másrészt ha nem "tunkoltad beljebb", akkor a pereme kint kéne legyen, és egyszerűen óvatosan ki tudjátok húzni.

2011. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
szakműhelyben tudnak segíteni
2011. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem,annak semmi köze hozzá,hogy levegős,mint írtam,annak a kiszakadáshoz van köze.Ha kézzel csinálja,azért jön le,mert az erőteljesebb.Ha esetleg szükséges,akkor együttlétnél használjatok síkosítót.Nem kell ezt az egészet ennyire túlreagálni :)

21L

2011. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 23. 19:19
 10/10 anonim válasza:
100%

Én is aggódtam az elsőnél...de ne parázz! 2 dologra kell figyelned:

1. szorítsd össze a végét két ujjaddal, hogy ne maradjon levegő

2. Óvatosan görgesd le, és ne használd véletlenül sem a körmödet.

Jah és mikor veszed, nézd meg, hogy ne legyen lejárva. Ne parázz, nem lesz gond ;-)


#1. A Masculan is jó, mi a párommal 1 éve használjuk "baleset nélkül". A felhúzásra kell figyelni csak

2014. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!