Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgősségi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősségi fogamzásgátló beszedése után? (az első tabletta után) kb mikor jön a vérzés?

Figyelt kérdés
Aznap, vagy csak a második tabletta után? Esetleg pár nappal utána? Már egyszer kellett évekkel ezelőtt, és nem emlékszem hogy volt. most kéne tudnom..
2011. máj. 25. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A második tabletta után napokkal! Ha jól emlékszem..
2011. máj. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet le vagyok maradva,de a sürgősségi az a 72 órás vagy már van másmilyen?Mert a 72 órás ha nem hat rád túlságosan akkor akkor fog megjönni amikor kell, vagy max 1-2 nappal elöbb v. később.De ha most nem kell megjönnie akkor ettől nem fog megjönni.
2011. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziaztok, köszönöm a válaszokat! Igen ez a 72 órás. Ezek szerint mindenkinek hathat máshogy. Én arra emlékszem, hogy nekem, amikor egyszer toltam régen, ettől jött meg, amikor még nem kellett volna. Csak nem emlékeztem, hogy mikor pontosan.
2011. máj. 25. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, elvileg előre hozza a vérzést.. mert - legalábbis amit egyszer én használtam - megszakította a természetes peteérési folyamatot, és hogy elkerülje a beágyazódást, előidézte a méhfal nyálkahártyájának lebomlását. Szóval elvileg röviddel a gyógyszer beszedése után kellene megjönnie.. de lehet, hogy többféle elven működnek ezek is.
2011. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem feltétlenül. nekem az esemény utáni bevétele után 1 héttel jött meg... lehet h az idegességtől vagy nem tom, de nem lett gond és ez a lényeg.:)
2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!