Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pipci kérdése:

Mennyi az esélye annak, hogy a barátnőm terhes? .28-ától 2-3alkalommal előfotdult a "pillanat hevében", h míg észbe nem kaptam,5-10mp-re óvszer nélkül csináltuk. Talán ma 5. napja hogy késik. Tegnap reggel a teszt még "-" volt (előző nap délután is).

Figyelt kérdés
Nagyon be vagyunk parázva; a barátnőm nagyon sokat sírt már hogy mi lesz, meg mit csináljunk. Az alhasában is nyomja valami, de azt mondja, nem emlékszik, hogy szokott-e máskor. És 10napig mandulagyulladásos volt. Meg most azthiszem napi 5-6x pisil..
2011. márc. 21. 09:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Jah, van rá esély. Talán legközelebb védekezzetek...


Amúgy mi köze a terhességnek a mandulagyulladáshoz? Ezt nem igazán értettem :)

2011. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy a köztes betegségektől is késhet..
2011. márc. 21. 09:45
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Heee??? Napi 5-6 pisi? Mandulagyulladás? Mi ez? Ja, és nincs olyan, hogy "előfordult"... Meg "pillanat hevében"... Te most viccelsz? Az van, hogy szexelni tudtok, de a 72 órás tabiról még nem hallottatok... Meg mi az, hogy 5-10 mp-re? Bakker... méred? És most lehet, bunkónak tartasz, csak tudod az a gond, hogy egy védőnő lánya vagyok, és baromira felbosszant, ha valaki szexelni meg sipákolni tud, de magyarán b@szik utánanézni dolgoknak! Na erről ennyit... Amúgy meg nem terhes, nem kell izgulni emiatt...
2011. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
kérnék még válaszokat, ha lehet. és köszönöm az eddigit, de már magamtól is rájöttem, h védekezni kell legközelebb.. csak ne lenne terhes.. :$:S:$
2011. márc. 21. 09:47
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
A mandulagyulladás lehet kihatással a menzeszre, attól függ mennyire tipikus nála. (Nálam egy szimpla nátha után is van, hogy késik 4-5 napot) De ha vettetek tesztet, és negatív lett, nem hiszem, hogy van oka aggódni.
2011. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja 3. voltam, napi 5-6xi pisilés, az teljesen normális. Általában az emberek ennyiszer mennek vécére egy nap.
2011. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggeli első vizelettel negatív volt a teszt, akkor nagy valószínűséggel nem terhes.

De ez a "pillanat hevében" tényleg baromság. Ne mond már, hogy annyira hülye vagy, hogy nem veszed észre, hogy nincs a farkadon óvszer....

Tudod, addig jár a korsó a kútra...

2011. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok... ha a teszt negatív, akkor nem terhes... Ha valaki, akkor én nagyon sokat hallottam/tudok az ilyenről... Ha a tesztnek nem hisztek, akkor irány a nőgyógyász... Bár fölösleges 10.000 Ft, mert mondom: a csaj nem terhes...
2011. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
ismerem a 72órás tablettát.. de nem mentem el benne, előtte felhúztam jóval az óvszert, már mikor éreztem, hogy nem kell sok "hozzá", de azért félek.. viszont a mandulagyulladása olyan mértékben számít krónikusnak, hogy egy évben 3-4szer 7-15napig beteg, és nem tud nyelni, se enni, szóval lefogy alatta pár kilót..
2011. márc. 21. 09:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!