Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t szedek. Viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t szedek. Viszont sokat fáj a fejem, és csökkent a libidóm is. Szünetet akarok tartani. Mielött újra elkezdem szedni/szünet után/szükséges lesz orvossal beszélnem, vagy nyugodtam folytathatom tovább? Másfél éve szedem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én is yasminelle-t szedek, és nekem is szokott fájni a fejem :( bár nekem ez volt az első levél... viszont a libidóra pont ellenkező hatással van :P

na de a lényeg h szedheted tovább minden para nélkül de ha nem vagy vele elégedett mást is feírathatsz a nőgyógyásszal, lehet jobban megéri :)

2009. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az elején nekem sem volt problémám,de az idő telik...szerintem a szervezetnek is szüksége van pihenőre.A gyógyszer tök jó,csak az én fejfájásom ez már majdnemcsak migrén,arra vagyok kiváncsi,ha abba hagyom,elmullik-e?
2009. márc. 16. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tabi mellékhatása! Szedd végig a levelet mindenképp. A helyedben elmennék dokihoz és másikat íratnék, mivel ez nem jó már a szervezetednek. A szünetről meg annyit, hogy csak akkor, ha legalább fél évet kihagysz, különben csak még jobban felborul a ciklusod. Egyébként nyugodtan lehet 10 évig folyamatosan szedni, a dokik nem is javasolnak szünetet. Úgy gondolom, a mellékhatások uúgy jelentkeznének a szünet után is, tehát másikra kel váltanod, vagyis mindenképp dokihoz kell menned!
2009. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!