Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap reggel bevettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap reggel bevettem a fogamzás gátló tablettámat (már 1 hete szedem) de délután elrontottam a gyomrom és hánytam. Gyengülhet a hatása a tablettának?

Figyelt kérdés
Jelenthet ez problémát?Csökkenhet a tabletta hatása?
2009. márc. 16. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen. de ez a fogamzásgátló tájékoztatóján is rajta van. Hányás, hasmenés, ezekre mindig figyelni kell.
2009. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltelt legalább 3-4 óra a tabletta bevétele és a hányás között akkor nem lesz baj, mert kb. ennyi idő alatt szívódik fel a tabletta. De kapd elő a betegtájékoztatót, benne van.
2009. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem a tabletta miatt volt a hányás hanem azért mert elrontottam a gyomrom az ebéddel.
2009. márc. 16. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez lenyegtelen. az a lenyeg h a tabletta beszedesetol teljen el 3-5 ora minimum h felszivodjon es akkor ved. ha nem telik el ennyi ido (bar a te esetedben ez nem all fenn ha jol ertettem) ugyanugy kell kezelni mint az elfelejtett tabletta eseten.
2009. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
reggel fél9kor vettem be és kb. 2-3körül hánytam
2009. márc. 16. 20:34
 6/9 A kérdező kommentje:
ma bevettem reggel a mai napit?Ilyenkor mi a teendő ha esteleg nem szívódott volna fel délutánig?
2009. márc. 16. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg felszívódott, nem kell aggódni. Viszont ha parázol, védekezzetek egyéb módon is 1 hétig legalább.
2009. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
reggel fél9től délután háromig simán felszívódott. Nyugi, de ha félsz, használjatok most még óvszert is.
2009. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 17. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!