Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális a pecsételő vérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a pecsételő vérzés 1,5 év fogamzásgátló szedése után?

Figyelt kérdés
Előző hónapban 1szer volt pecsételő vérzésem, ebben a hónapban pedig már másodjára van.Kb a 10. szem tabi körül járok és 4nappal ezelőtt is véreztem,aztán elmúlt pár napra és ma meg megint "megjött".Nagyon félek hogy valami komolyan bajom van.Az orvost nem tudtam elérni telefonon, de előző hónapban azt mondta, hogy valami legyengítette a hatását és semmi baj nincs.De félek hogy nehogy terhes legyek, mert az elmúlt héten amikor volt vérzésem lefeküdtem a párommal.
2011. máj. 29. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha pecsételő vérzésed van, érdemes a kiegészítő védekezés...

azért egy tesztet elviselnél...

2011. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2011. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy teszt nemártana. Lehet, hogy a szervezeted unja a tabit.
2011. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mutatja, hogy neked már ez a fajta tabletta nem jó. Vagy váltani vagy szüneteltetni kellene. Pecsételő vérzés fogamzásgátló szedés közben sosem normális.
2011. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!