Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valami oldal, ahol fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami oldal, ahol fogamzásgátlással kapcsolatos kérdésekre kaphatok privát választ?

Figyelt kérdés
Ebben a társaságban már nem hiszek, nagyon sok a p@raszt, tisztelet a kivételnek, ezért remélem, hogy most egy normális ember segít nekem/nekünk. Egy olyan oldalt keresnék, ahol privátban lehet üzenetet küldeni (bár e-mail is jó) fogamzásgátlással kapcsolatos kérdésekről, és lehetőleg minél hamarabb érkezik válasz.
2011. máj. 30. 20:25
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia!


Az a-ha.hu oldal fórumán rengeteg dolgot megtudhatsz

a témával kapcsolatban. Remélem segítettem.

2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Több a semminél. Köszi :)
2011. máj. 30. 20:33
 3/12 Koldus ***** válasza:
Nőgyógyászhoz elmenni ciki?
2011. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen... főleg pasi létemre. Ismerősömet megkérdeztem, elvileg 16-nak kell lenni ahhoz, hogy szülő nélkül el lehessen menni nőgyógyászhoz. És hát a barátnőm még nincs 16 (hozzátenném, hogy én is csak pár napja lettem 16, még mielőtt pedonak hinnének) (és most fogom kapni a bunkó hozzászólásokat, hogy milyen vagyok már). Az anyja meg azt hiszi, hogy csak azért vagyok vele együtt, hogy lefeküdjek vele, és ha ez megtörtént, akkor ott fogom hagyni...
2011. máj. 30. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
szexualitas.hu-n többnyire normális emberek vannak. Meg én is az vagyok, nekem is írhatsz, segítek.
2011. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szakértőknek lehet írni a [link] címen, meg azt hiszem, hogy a www.fogamzasgatlas.hu címen is. Remélem sikerül találnod egy jót:-)!
2011. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
orvostudakozo.hu, Dr. Hamvas Ferenc. De jó nagy baromság, hogy 16 év alatt nem lehet menni. Miért ne lehetne? Nyugodtan menjen el...
2011. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 31. 05:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Dr. Hamvas Ferencet keresd meg az orvostudakozón.


De ne tedd tönkre szegény lányt azzal, hogy 15 évesen tablettát szedetsz vele. Néhány évig még kibírjátok gumival is...

2011. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Gumival nem szeretnénk, főleg nem az elsőt... de hát ha csak ez a megoldás van... akkor "muszáj" így...
2011. máj. 31. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!