Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ezt csinálom, kimarad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálom, kimarad ebben a hónapban a menstruációm?

Figyelt kérdés

Mindent okkal csináltam, ott rontottam el, hogy nem szedtem tovább a második levelet, ezért kell a tanács, orvoshoz most nem tudok fordulni, legkorábban két nap múlva, akkor meg már késő.


Végig szedtem egy levelet, majd tovább szedtem a következő levelet is, négy szemmel. (Ez az eltolás.) Vasárnap volt az első nap, hogy nem szedtem be semmit, ma kedd van, mindig a harmadik napon jön meg, tehát holnap fog. Ha ma tovább szedem a második levelet, amibe belekezdtem, akkor nem fog megjönni holnap? És védett leszek?


2011. máj. 31. 15:25
 1/9 napietus ***** válasza:
így van, hogyha tovább szeded, egy kimarad.
2011. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy? Hát nem is gondoltam, hogy több marad ki. De nem lesz nagy baj ebből? Hogy tovább húztam azokat a napokat amiken szedek, és a szünetet is leröviditettem? Pecsételő vérzésre számitok, de ennél nagyobb nem lesz, ugye?
2011. máj. 31. 15:30
 3/9 napietus ***** válasza:
ezt meg tudod nézni a betegtájékoztatóban, ha nincs meg, írd be a google-ba a gyógyszer nevét, és keress rá. az orvost meg felhíhatod nyugodtan telefonon is, a kérdéseidre tud válaszolni.
2011. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
*felhívhatod
2011. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az orvosom most az én menstruációs gondjaimmal akar foglalkozni, más orvoshoz meg nem szeretnék fordulni, inkább hallgatok sok ismeretlen szájra, mint egyre, hiába "hozzáértő." A betegtájékoztató nem ir erről, amit én csináltam.
2011. máj. 31. 15:33
 6/9 napietus ***** válasza:
pedig nem ártana szakemberhez fordulni. mi, akik itt írunk, nem vagyunk orvosok, nem ismerjük sem a gyógyszert, sem a tested működését. egy telefonra csak van ideje...
2011. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A feleségét, és három kislányát veszitette el autóbalesetben, most rehabilitációs központban pihen.


Mindegy, akkor tovább szedem.

2011. máj. 31. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt így NEM lehet. Ha belekezdtél a szünetbe, akkor tartsd meg.
2011. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már tovább szedtem..
2011. máj. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!