Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete szerdán kiszakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete szerdán kiszakadt a gumink! Aznap bevettem a 72 orás tabit! Még nem jött meg a havim! Ma reggel csináltam terhességi tesztet és pozitív lett. Mennyi az esélye annak h tévedett és milyen utohatásai vannak a 72 orás tabinak?

Figyelt kérdés
akkor voltam a 14. napba, ma pedig a 27. napba és a 23. nap körül szokott ált. +jönni!
2008. febr. 19. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
szerintem elég nagy a valoszinűsége hogy baba lesz ,mindenképpen menj el orvoshoz. amugy a tabit 72 órán belül vetted be? csak azért mert akkor hatnia kellene. amugy attol is késhet a menzes, mert a tabletta megzavarja a hormonrendszert. de a tesztes pedig pozitiv, így mindenképpen menj el orvoshoz még időben!
2008. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is baba lesz.Nem hiszem hogy téves a teszt,de végezd el még egyszer,s kiderül.
2008. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus szegénykém!Én január 18án vettem be a központi felvételi napján,most csináltam tegnap tesztet,nekem negatív lett(HUUUH).Úristen remélem nem vagy naon fiatal,mert ha igen,akk csak abortusz maradt...Csinálj mindenképpen egy új tesztet,mert annak meg kicsi az esélye,hogy mint a kettő tévedt!Lehet h valami baj volt a teszttel és az kavart be.Tényleg sajnálom!Sok szerencsét!!!!Bea
2008. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi egyáltalán nem biztos a baba. Barátnőmék nem is védekeztek,mert úgyvolt vele,hogy évekig erős fogamzásgátlót szedett és még védi és nem jött meg neki,csinált tesztet az pozitív lett.Elment dokihoz meg ultrahangra és kiderült,hogy semmi baba sincs sehol.Sok szerencsét!
2008. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még aznap bevetted a 72 órásat, akkor tuti, hogy nem vagy terhes! A 72 órás bolygatott meg! Csinálj még egy tesztet, majd irány a doki!
2008. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszólt! Még csak 15 éves leszek márciusban , ma is csináéltam egy tesztet , az is pozitív lett...viszont semmit nem érzek magamon ami megváltozott volna , ez normális szerintetek? Elvileg éreznem kéne , hogy állapotos vagyok nem? Nem jelentkezik semmilyen érzés?
2008. febr. 20. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem hiszem hogy rögtön érzel változásokat,de nemsokára fogsz.Idővel!

Gratulálok hogy ilyen fiatalon anyuka leszel.Fel is neveled vagy eldobod a gyermeket hagy szenvedjen örök életében !?Felelőtlen csitrikből áll a világ!

2008. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak: szegény ha már így járt, akkor nem kell, hogy belerúgj. Arról nem tehet, hogy nem hatott a 72 órás tabi!
2008. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm h még te ráteszel egy lapáttal a problémámra, ilyen hozzászolásokra és megnyilvánulásokra nem vagyok kiváncsi! és nem tehetek arrol h az a hülye gumi kiszakadt és arrol sem h nem hat a tabi!
2008. febr. 23. 15:08
 10/14 A kérdező kommentje:
mellesleg csüt. voltam dokinál, nála a teszt negativ lettm utána elmentem ultrahangra és csak egy gyanus terület van ami lehet attol mert nem jött meg a havim és lehet petezsák is, szoval nagy valoszínűséggel mégiscsak hatott a gyogyszer, csak nem akarom elkiabálni...:) és köszönöm a válaszotokat:)
2008. febr. 23. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!