Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha nem tartotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha nem tartottam be a 10 napot?

Figyelt kérdés

most kezdtem szedni a fogamzásgátlót(Symicia) és a papíron az van hogy azonnal védett vagyok.de olvastam több helyen hogy 10 nap egy levél stb... beszedése után vagyok védett csak:/ vasárnap már nem volt meg a havim,hétfőn pedig együtt voltam a barátommal,és nem alkalmaztunk más védekezési módszert.az aktus után volt pecsételő vérzésem,tegnap is és még ma reggelre is.de elmúlt.terhes lehetek?( értelmes válaszokat kérek nem lecseszéseket) köszönöm előre is

19/L


2011. jún. 1. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a menzeszed első napján vetted be az első szemet, elméletileg nem lehet baj. Óvatosságból szokták ajánlani, hogy várjanak még X napot... de szerintem 2 hét múlva vegyél egy tesztet, csak hogy megnyugodj. A pecsételő vérzés mellesleg rögtön az aktus után még nem lehet a terhesség jele, az a gyógyszertől lehet (megzavarta a hormonháztartásodat).
2011. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom, hogy mindenki mindenhol azt írja, hogy x tabletta után vagy védett, de a helyzet az, hogy ha nem lennél védett az első tablettától, akkor nem írhatnák rá ezt a betegtájékoztatóra. Gondolj bele, semmi értelme, hogy egy hazugságot írjanak rá, hiszen ha egy hét vagy egy levél után ad védettséget, attól még ugyanúgy megveszik akiknek felírják. Tehát nyugodtan elhiheted amit a gyógyszer kifejlesztői kísérletekkel igazoltak.
2011. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!