Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most tartottam 7 napos szünete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tartottam 7 napos szünetet azalatt megjött tegnap múlt el, és ma kezdtem el a tabit, mert tegnap volt vége a szünetnek, együtt voltam a barátommal és belém is élvezett, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szeded a bogyót, akkor nem.
2010. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szeded?Gondolom 1 hónapja ha feltetted ezt a kérdést, ha már bevetted az elsőt a 2. levélből akkor természetesen nem
2010. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tabletta lényege,hogy véd a 21 nap és a 7 napos szünet alatt is!Ha valóban rendesen szedted,semmilyen hányás,hasmenés és antibiotikum nem volt,akkor nem leszel terhes!
2010. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a 7 napos szünetben nem véd teljes mértékben, tehát akkor védekezés javasolt:)


-egyébként nem vagy terhes, nyugi-

2010. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kell!!!!Ha 21 napig megfelelően szedte,akkor a 7 napos szünetben ugyanúgy véd! Csak akkor kell kiegészítő védekezés,ha valami befolyásolja a tabi hatását pl. antibiotikum
2010. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor nézz utána, mert így van.Mondjuk Hamvas azt mondta h akkor tilos a szex is, de az nagy hülyeség.

Tényleg nem véd a 7 napos szünetben ugyanúgy, mint a 21 napos szedés ideje alatt, a megvonásos vérzés is közrejátszik ebben

2010. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam vmelyiknap, ez volt a téma itt:)

háát az új kutatások szerint kellene védekezni a szünet alatt, mert nem egy ember esett szünet alatt teherbe :S


Hamvas oldalát én is néztem :D hát nem tom, mki mást mondd

2010. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor ámulj és bámulj:


"Egy csomag 21 tablettát tartalmaz. Minden tabletta mellett nyomtatva megtalálható a hétnek az a napja, amikor be kell venni. Ha például a szedést szerdán kezdi, kezdje a "Szerda" felirat melletti tablettával. Kövesse a csomagon lévő nyíl irányát, amíg mind a 21 tablettát beszedte.

Ezt követően 7 napig ne vegyen be tablettát. A 7 tablettamentes nap során (tablettaszedési szünetnek is nevezik) vérzésnek kell kezdődnie. Ez az úgynevezett "megvonásos vérzés", ami rendszerint a tablettaszedési szünet 2. vagy 3 napján jelentkezik.

Az utolsó Volina tabletta bevételét követő 8. napon kezdje el a következő csomag szedését (a 7 tablettamentes napot követően) akkor is, ha a vérzés még tart. Ez azt jelenti, hogy a következő csomagot a hét ugyanazon napján kell elkezdenie, és a megvonásos vérzésnek minden hónapban azonos napon kell kezdődnie.

Ha így szedi a Volina filmtablettát,VÉDVE VAN a terhesség ellen azon a 7 NAPON IS, amikor nem szedi a tablettát."

2010. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod a nőgyógyászok sem tudnak megegyezni ebben a kérdésben, mivel van rá tény.Úghogy nem kell a bemásolt szöveged betegtájékoztatóról:) biztos okosabb vagy mint egy diplomás orvos, gratulálok!

(Mellesleg nem azt írtam h nem véd, hanem nem teljes mértékben véd, és ez igaz)

De nem fogok neked magyarázkodni, remélem beleesel abba a pár százalékba;) naív..

2010. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!