Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek szükséges a 72 órás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szükséges a 72 órás?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban volt egy kis balesetünk az óvszer oldala mikor ment volna befele szétdurrant.

Már dugtunk csak póz csere volt és még nem élveztem el.

Barátnőmnek am pont tegnapra múlt el a menstruációja meg nem élveztem el.

Előváladéktól tartok kicsit.


2011. jún. 4. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy baj lehet. De ha 100%-ra biztosak akartok lenni, lehet tabletta. De szerintem felesleges.
2011. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2011. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem folytattátok, miután kiszakadt, akkor szerintem tuti nincs baj.
2011. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

áá rögtön ahogy pukkant abba hagytuk.

csak azt furcsa hogy az oldala ment szét nem a vége.

2011. jún. 4. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell. Több olyan ismerősöm is van, akik évekig megszakítással védekeznek, és semmi bajuk. Mi is csináltunk egy-két hónapig, de úgy döntöttem, inkább fogamzásgátlót szedek. Biztos, ami biztos!


U.i.: EGYÉBKÉNT A MEGSZAKÍTÁSOS VÉDEKEZÉS AKKOR SEM VÉDEKEZÉS! Felelőtlenek, és mi is felelőtlenek voltunk...

2011. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát remélem is
2011. jún. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!