Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amint beszedtem a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint beszedtem a fogamzásgátló tablettát (Diane 35), rá körülbelül 30 percre egyszer híg székletem volt. Vegyek be új gyógyszert vagy így is véd?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan kérdezték, de sajnos sehol nem láttam rendes választ mert mindenki mást mondott, jobban mondva mindenkinek más időpont volt. Én már körülbelül 1,5 éve szedem rendszeresen. Utolsó szem tablettám volt. Párommal rendszeres szexuális életet élünk, ezért kérem a segítségetek ebben!
2011. jún. 7. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes pont vannak olyan emberek akik értenek hozzá netalán a nőgyógyászok.
2011. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát evvel nagyon sokat segítettél, köszönöm. Mivel a nőgyógyászom már 5 órakor nem rendel, ezért tettem fel itt a kérdést, de látom itt nagyon segítőkész emberek vannak. Tisztelet a kivételnek természetesen!
2011. jún. 7. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
holnap reggel talán rendel a nőgyógyászod, akkor is megkérdezheted, 12 órával még lehet csúszni legrosszabb esetben.
2011. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez volt az utolsó szem tabid, és ma nem szexeltetek/nem fogtok szexelni, akkor szerintem semmi baj nem lehet. Ha fél óra alatt nem szívódott fel, akkor max. olyan mintha 20 tabit szedtél volna be a 21 helyett. Szerintem ettől semmi bajod nem lehet. (én is Dianet szedek amúgy)
2011. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm! nem értem egyébként, hogy egyes emberek mért kötözködni jönnek erre az oldalra.
2011. jún. 7. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fél óra alatt még el sem jutott odáig, hogy kijöhessen belőled. Hacsak nem volt órákig hasmenésed utána :)
2011. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, éppen hogy egy kicsi volt, nem volt víz állagú csak hígabb állagú de utána már semmi baj sem volt :) köszönöm a rendes válaszokat!!
2011. jún. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!