Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyakori a fogamzásgátló által...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori a fogamzásgátló által való meghízás? Gestomix30-at szedek

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, eltalálják e a neked megfelelő gyógyszert. Én symiciát szedtem, attól nem híztam el, de most váltanom kellett, mert beszüntették. Köv levéltől már újat szedek, kicsit félek, hogy az másmilyen lesz...
2011. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem lesz másmilyen, mivel amit adnak helyette, teljesen ugyanaz, mint amit szedtél, csak más a neve.


Egyébként elég gyakori. Vagy segít a gyógyszerváltás, vagy nem.

Vannak olyanok, akik egyszerűen érzékenyek a tablettára, és mindegyiktől lesz vmi bajuk.

2011. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Lindynette 20-at szedek, és 10 kilót híztam tőle. És még meg is fogja a kilókat, nagyon nehezen adom le. De nem váltok gyógyszert, mert más gondom nincs vele. Inkább sporttal kínkeservesen letornázom magamról. Minthogy egy újabb gyógyszertől esetleg újabb 10-et felszedjek.
2011. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat =)
2011. nov. 7. 19:25
 5/5 anonim válasza:
Egy kedves öreg doktor bácsi azt mondta erről hogy nem a fogamzásgátlótól hízik az ember, hanem amit mellé megeszik.
2011. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!