Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 napja szedem a Symiciát és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 napja szedem a Symiciát és már vagy 3-4 napja pecsételő vérzésem van. Nem lepődtem meg, de nem lehet ez ellen valamit tenni? Úgy idegesít. :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Másnak is volt esetleg ilyen?
2011. jún. 7. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
én 11. napja szedek jangee-t és 1x csúsztam 1.5 órát a bogyóval, és másnap meg harmadnap volt asszem pecsételésem. Szóval ha te se percre pontosan veszed be, akkor próbáld meg, hátha elmúlik. Addig meg tisztasági betét, meg 1 hónapot csak kibírsz:)
2011. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig 10kor veszem be :/ Kb percre pontosan
2011. jún. 8. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:

hát akkor annyi, hogy 1-2 hónapot várj mindenképpen. Tudom, hogy elég rossz, meg kellemetlen, de hát hozzá kell szoknia a szervezetednek :\

Aztán ha olyan 2 hónap múlva is van még, akkor doki :S Lehet h neked nem ez a gyógyszer jó, de hidd el, hogy ez természetes az elején.

2011. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előfordult ez a probléma velem is, első 2 hónapban majdnem végig vérzesem volt, de orvosom tanácsára nem hagytam abba a szedését és utána helyrealakultak dolgok. Természetesen nem kellemes érzés , de kitartást!
2011. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló. 1,5 órától még nem lehet pecsételő vérzésed, csak akkor ha 12 óránál később vetted be, vagy 1. napon vetted be a bogyót az 5. nap helyett. Vagy csak nem jó a tablettád.


(Megkérdeztem az orvost, hogy mi lesz, ha pár órával később veszem be, mondta, hogy nem lesz semmi baj, maximum 12 óra lehet a késés, és nem lesz semmiféle következménye, még pecsételő vérzés sem.)

2011. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén symicia, első hónapban nekem is volt pár napig, engem is zavart, de következő levélnél már nem volt semmi. Várd ki, többet nem tudsz tenni... :S
2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Lindynette-t szedek, és nekem pl. az első hónapban végig volt pecsétel vérzésem, nem is olyan gyenge... Aztán a 2. levéltől kezdődően semmi gond :) Ez sajnos "normális", előfordulhat bármi az 1. 3 levél alatt. Ha a 3. levél után sincs rendben a vérzés, akkor mindenképp beszélj az orvosoddal.

20/L

2011. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!