Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 éve szedek tablettát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve szedek tablettát, fehérfolyásom van kb 1 hónapja, alhasi fájdalmaim is menszesz után, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz! Lehet valamilyen fertőzés vagy gyulladás, ha újkeletű a dolog. Erre csak a doki tud választ adni!
2011. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor az nem lehet hogy terhes vagyok? Nem hagytam ki egy gyógyszerszemet sem, és ideges vagyok, h nem múli el a folyás és nem tudom miez az alhasi fájdalom, köszönöm válaszát
2011. jún. 8. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha előírásszerűen szedted, akkor nem lehetsz terhes. Viszont fennállhat gyulladás, fertőzés, amit kezelni kell, nehogy később gond legyen, ha babát akarsz.
2011. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
be szedtem a gyógyszert rendesen nem maradt ki egy szem sem,akkoe valószínü hogy egy fertősés okozhatja?
2011. jún. 8. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajj... SENKI nem tudja! Ha beszedted rendesen, akkor ne parázz, hanem szedd össze magad, és indulj meg a nőgyógyászhoz, majd ő megmondja mitől fáj a hasad.
2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a gyógyszerrel van gond...és gyógyszert kell cserélned...vagy szünetet tartani mert túl rég óta szeded....de persze még millió oka is lehet, nekem azért ez a kettö jutott eszembe mert velem is ez van.
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!