Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hevesen csináltuk azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hevesen csináltuk azért képződött ilyesféle "síkosító"?

Figyelt kérdés

Hogyiskezdjem, szóval barátommal 7nappal ezelőtt feküdtünk le először semi gond nemvolt óvszerhasználat közben, minden zökkenőmentesen ment .

Ma volt a második "összebújásunk", ezmár sokkal jobb volt.Ugyanúgy bennem ment el mint az elsőnél , utána ellenőriztük a gumit semmi baja nemvolt ...igenám csak belőlem (hüvelyváladék) folyt ki vagy legalábbis szerintem azvolt ami hasonlitott az ondóhoz.krémes állagú. Hülyeségnek tartom h sperma lett volna hiszen se mellette nemfolytki sem pedig a gumi nemszakadt ki ... de megijedtem és őis ...lehet h túl gyorsan és hevesen csináltuk azért képződött ilyesféle "síkosító"?....:D ... leellenőriztem kezemmel is ésmég citromlevet is használtam kezem leöblítésére mert ez ugye lelassítja a spermiumokat. Kis nyugtatást várok h nincs semmi baj hiszen terhes csaknem lehetek :D :) (nemszeretnék rosszindulatú megjegyzéseket, megnyílvánulásokat :)..)....csak kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is)


2009. márc. 20. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt már, és én is megijedtem, de csak nagyon benedvesedtél, nem sperma. :)
2009. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

szerintem az csak a hüvelyváladék lehet.lehet kicsit jobban benedvesedtél mint máskor, ami nem baj....

nyugtatás képpen én vennék 1 terhességi tesztet v elmennék nögyógyászhoz....de ha nem szakadt ki a gumi akk nincs okod a félelemre, nyugodj meg:)

2009. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szija! nyugodj meg, teljesen ugyanúgy voltam én is, mint te. :) ez normális, te is benedvesedsz, amikor jó! :) védekezzetek továbbra is, és nem kell aggódni! :):)
2009. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen ... nyugodtabb vagyok :)
2009. márc. 20. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Ki van zárva hogy idősebb legyél 18 évnél. Miért hazudtál a regelésnél a korodat illetően???

Ha pedig elmúltál 18 akkor no comment a kérdésedhez.

2009. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: És akkor mi van, ha nincs még 18? Az oldal erről szól, hogy MINDEN kérdést fel lehet tenni, ami pár "tapasztaltabb" embernek butusnak tűnhet, de ő aggódik! Ez csak a saját szegénységi bizonyítványod. Mellesleg a regisztrációnál nem is kell kort megadni, úgy emlékszem.
2009. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sperma és a hüvelyváladék állaga azért különbözik annyira, hogy meg tudd állapítani, mi volt az. De legközelebb szagold meg, a spremának nagyon jellegzetes, semmivel sem összetéveszthető szaga/illata van.
2009. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Női ejakuláció is lehetett.Egyes nők(iiletve állítólag mind) képesek erre.Ez olyan mint a férfiaknál a sperma,de nincs jelentősége,ezek szerint nagyon tudod élvezni a szexet :) Hüvelyi orgazmusnál fordul elő.
2009. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek :)
2009. márc. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!