Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáció ötödik napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció ötödik napján elkezdett fogamzásgátló milyen hatással lesz a vérzésemre?

Figyelt kérdés

20/L vagyok, ez az első fogamzásgátló tablettám (Jangee). Elolvastam a betegtájékoztatót, azt írja, hogy a mensi első napján ha elkezdem szedni egyből hat, ha a 2-5 nap között, akkor egy hétig kell kiegészítő védekezés.

Na már most a kérdésem az lenne, hogyha az 5. napon szedem be, és nekem általában eddig tart a vérzés is, a tabletta hatására nem fogok még tovább vérezni? ugyanúgy akkor lesz vége?


2011. jún. 11. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis hogy jósolhatná ezt meg neked bárki is? ahány nő, annyi féle.
2011. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem a menstruációm első napján kezdtem el szedni a fogamzásgátlót (symicia), és nekem semmi gond nem volt, a menstruációm a 7 napos szünetben jelentkezett csak. De ahogy előttem is mondták, nem mindenki egyforma.
2011. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván nem veszem szentírásnak a válaszokat, csak mivel erről nem találtam semmit a betegtájékoztatóban, gondoltam megkérdezem azokat akik így kezdték el szedni mik a tapasztalatok...


Köszönöm szépen a választ, jöhet még:)

2011. jún. 11. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Logika kislány, logika. Megvonásos vérzés akkor van ha szünetet tartasz. Ha nem tartasz szünetet, akkor meg bleed through lehet (tehát a szervezeted ellenkezik, és kisebb vérzés azért jön).

Szóval ha odafigyeltél biosz órán, meg végiggondolod, elolvasod, hogy hogyan működik a tabletta, akkor nem kérdezel iyleneket :)

2011. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biosz órán nálunk nem volt ilyenekről szó, és szerintem félreértelmezted a kérdésem, de mindegy, azért köszönöm a választ.
2011. jún. 15. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!