Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj? Bőv. Lent!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj? Bőv. Lent! (hasznos választ kérek)

Figyelt kérdés
A mai nap szeretkeztünk a párommal, és úgy kezdtük, hogy először gumi nélkül.. nagyjából 2 percig volt bent gumi nélkül, aztán felhúztuk a gumit. Én nem éreztem, hogy esetleg előnedv megindult volna, sőt semmi ilyesmire utaló jel nem volt. Viszont máshol azt olvastam, hogy ezt nem mindig érzik a férfiak, hogy van-e előnedv vagy sem. Ez alatt a két perc alatt, amig gumi nélkül volt bent, lehet baj belőle? Komoly válaszokat kérek.. köszi!
2011. jún. 12. 00:01
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
igaz, hogy nem mindig érzik, és igen, lehet baj. ezt sosem értettem, hogy ebben az először gumi nélkül-aztán gumiban dologban mi a jó. csak kell húzni gumit, és még az idegeskedés is megy utána. máskor felelősségteljesebbek legyetek.
2011. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nem értem, hogy ha egyáltalán felmerül benned a kérdés, akkor miért csináljátok?!
2011. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már nem lehet. Már van.
2011. jún. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha még élsz, akkor baj nem lehet.

amúgy lehet állapotos leszel? :O

asszem ilyenkor gratulálni illik ^^ szép magyar gyerekeket nevelj! (hátha ikrek)

2011. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia! Annyira nem szeretem,amikor ilyen bunkó stílusban írnak választ. Aki ideír választ vár,mindenki hibázik,korából vagy kíváncsiságából adódóan.Nem kell leszólni a másikat,ha csak rossz szava van valakinek ne írjon! És nem igaz,hogy most már biztos terhes leszel.Igaz az esélyt megadtad neki,de elég keveset.Velem is volt már ilyen.Régebben a párommal sokszor szeretkeztünk úgy,hogy óvszer nélkül az elején,majd a vége felé óvszerrel,több hónapig és nem estem teherbe. Azóta persze biztosra megyünk,nehogy mégis. Szerintem nem kell aggódnod,de ,hogy megnyugodj tesztelj egyet. Majdnem biztos vagyok benne,hogy negatív lesz.Ez után,hogy ne kelljen idegeskednek védekezzetek rendesen!:)
2011. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodj meg, kockáztass legközelebb is, szórakozz egy nem kívánt terhességgel, nyugodtan, jó móka az.

Imádom az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy a kis esély a terhességre = kis terhesség.

2011. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem ezt mondtam! Tudom,hogy ez így felelőtlenség. Az esélyt megadta rá,de inkább teszteljen ,ahelyett,hogy itt idegeskedik. Próbáltam picit megnyugtatni! Ahelyett,hogy rögtön durván lecseszem,mint a fentiek.
2011. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jólvan gyíkok...


Na szóval, magában a szimpla előnedvben nincsen spermium. Utána lehet olvasni orvosi szaklapokban vagy egyéb publikációkban.

A geb*asz akkor van, ha előtte már kicsaptad, és maradt a csőben még az előző körből cucc, amit az előnedv szépen kihajt belőled.

(Vagy pedig nem húztad ki időben, és beleélveztél a csajba, a nélkül, hogy észrevetted volna.(

2011. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 16:32-es gyíkbarátom! Ugorj már be a nőgyógyászati rendelőkbe, és magyarázd el az orvosoknak, hogy hülyék. Ezen kívül keresd fel azt a nem kevés nőt, aki így esett teherbe, és mondd meg nekik, hogy csak álmodták az egészet. Köszi!
2011. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem magyarázom el nekik, mert ők is pontosan tudják. Aki meg nem tudja, az hülye, de azzal nem lehet mit tenni. Egyébként kismillió dologban hülyék, de ebbe most ne menjünk bele.


Egész egyszerűen nézz utána, hogy miből tanulnak az egyetemen, az mire hivatkozik, és olvass utána. Én megtettem. Ha linkelsz nekem olyan publikációt amiben bármifeléle kutatási eredmény van, ahol a szimpla előnedvben találtak spermiumot, akkor elhiszem neked. Vagy pedig nézd meg mikroszkóp alatt, pár ezer forint egy megfelelő darab.


És az is egészen nyílvánvaló, hogy nem fogja az orvos azt mondani, hogy nyugodtan lehet gumi nélkül, ha .... , mert egy csomó nő még azt az egyszerű dolgot is képtelen felfogni, ha tablettát szed, akkor az a szünetben is véd.


A baromi sok nő aki terhes lett pedig megszakítással "védekezett". Mint mondtam ez két külön dolog. Ált nem egy orgazmusig tolja a srác, és ha ezt rendszeresen csinálja egy csomó hiba bejöhet.


Egész egyszerűen arra próbáltam meg rávilágítani, hogy jelen esetben biológialig a terhesség esélye nulla. És ez az előnedv dolog is túl van misztifikálva.


Egyéb kérdés???

2011. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!