Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegyük fel, hogy péntek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy péntek délelőtt megtermékenyültem. Attól még hétfőn megjöhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Igazából fogamzásgátlót szedek, de érdekelnének a válaszaitok.
2011. jún. 13. 10:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja, és amit sikerült bemásolnod, abban nincs semmiféle információ arra nézve, hogy az aktust követően mennyi idő múlva jöhet/nem jöhet még meg a menstruáció megtermékenyülés esetén. Szóval a szövegértés megint csak 1.
2011. jún. 15. 11:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha pénteken megtermékenyültél és hétfőn megjön, akkor nincs hova beányazódnia nagy valószínűséggel, vagy vissazfelé nézve: ha már 3 nap múlva esedékes volt, hogy megjöjjön, akkor valószínűleg már el is halt a petesejted. De persze semmi nem 100%.
2011. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos néha félre olvasunk, nálad ez nagy probléma ezek szerint.


te nem vagy tisztában a dolgokkal!!!


A terhességek alatt szünetel a menstruáció!


kis 14-16 éves lehetsz semmi több, ám a kor nem is annyira számít, inkább az, hogy ahhoz sincs eszed, hogy megkérdezd anyukádat... de gűűűűűűglllii a te barátod, ha keresni sem tudsz a te bajod! És az olcsó szöveg egy lánytól ismét: nem rólad van szó, de mégis E/1-ben írtad.


Sajnálom anyukádat, vagy azt a személyt, aki megbízik benned, de te nem mersz bizalmmal fordulni hozzá, hogy segítsen. Ehelyett kiírod ezt a kérdést, ahelyett hogy személyesen megkérdeznéd valakitől. De hát mit mondjak a mai fiatalokról? Azt hogy buták és felelőtlenek. Felelőtlen vagy, vagy voltál/lehetsz, ha azután kérdezel mielött megtörténik a baj. És jah: nehogy azt hidd, hogy a fogamzásgátló 100-os biztonságot nyújt. Ha meg baj van eseményutáni tablettát kellene szedni.


[link]


[link]


De tudod mit, oszd csak az egyeseidet, biztos te még soha életedben nem olvastál félre. Te vagy a tökéletes, értelmes és okos lány, aki mindent elsőre egy az egybe megért hiba nélkül vagy figyelmetlenség mellőzésével.


Adtam két linket, keress itt.

2011. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hmm, először is. Te nem vagy képben. Igen, első szám első személyben írtam, de oda írtam elé, hogy "tegyük fel". Ezzel fejezzük ki azt, hogy "mi lenne ha". Még egyszer elmondom, hát ha felfogod, nem rólam van szó. Szexuális kapcsolatom sem volt, fogamzásgátlót is szedek és épp menstruálok is.:D Tehát lehetetlen.


Másrészt pedig tisztában vagyok vele, hogy természetes módon nem lenne lehetséges menstruálni terhesség alatt, de mégis nagyon sok olyan esetről hallani, hogy terhesség alatt menstruáció szerűen vérzett az illető. Pl. az első válaszoló is ezt írta. persze biológiailag lehetetlen, de megtörtént. Erre irányult a kérdésem. Azt szerettem volna megtudni, hogy mennyi időnek kell eltelnie az aktus és az azt követő menstruáció között, hogy biztosra lehessen mondani, hogy annál az aktusnál nem termékenyültem meg. (Még mindig feltételes módú verzió.)


Harmadrészt, én is szoktam félre olvasni, de emellett nem alkalmazok olyan hangnemet, hogy egyből ráripakodok a másikra és kb. lehülyézem alaptalanul.

Aztán: egy szóval sem írtam, hogy a fogamzásgátló 100%-os védelmet nyújt, mert nem. Csak 99, 9%. Tehát elég biztosnak mondhatjuk.

És nem vagyok se 14, 15, 16 éves, tehát megint tévedtél. Okoskodj máshol.

2011. jún. 15. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!