Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most már kimutatja a teszt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már kimutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. 4 hónapot végigszedtem, az 5. hónap első hetében egyet elfelejtettem, 17 órával később vettem be. (A tájékoztatón az volt, hogy vegyem be az elfelejtett tablettát is, ahogy eszembe jut.)

Védekeztünk utána óvszerrel az előírás szerint, viszont (4 nappal az elfelejtett tabletta után) kiszakadt az óvszer, került belém sperma.

2 napja kellett volna megjönnie a menzeszemnek, mióta szedtem a tablettát, mindig pontosan jött meg.

Félek, hogy terhes lettem.


Ha ma veszek terhességi tesztet, az kimutatja már ennyi idő után?


2011. jún. 14. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A teszt ilyenkor már kimutatja, viszont a késés ügyében nyugalom, valószínűleg a késett tabletta miatt van. Én 3 éve szedek fogamzásgátlót, és általában a 4-5. napon jön meg, szóval nem napra pontosan. Az egész szünet alatt kell megjönnie, egy-két nap késés belefér.
2011. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!