Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem kapok a nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kapok a nőgyógyászhoz időben időpontot, akkor a normál rendelésen is felírhatja az orvos a tabit, ha már korábban már szedtem, és most jönne az újabb doboz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Normál rendelés? Mármint háziorvos?

Szerintem felírja.

2011. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a sima rendelésen is természetesen felirják, de kérhetsz igazolást róla és akkor utána már a sima körzeti háziorvos is felirja mivel állandó gyógyszered amit szedned kell. (lehet hogy ilyen igazolás nélkül is felirja a háziorvos, kérdezz rá)
2011. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) már kezdtem aggódni
2011. jún. 16. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak gyógyszert szeretnél felíratni akkor nem is kell időpont, legalábbis ott ahova én járok. csak amikor odamész jelentkezz be a recepción és mondd meg, hogy gyógyszert szeretnél felíratni, meg fogják mondani, hogy kihez menj.
2011. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont az orvosom nem adott igazolást a gyógyszerről, akkor sehol se lehet felíratni, úgye? Az nem elég, ha a dobozt megmutatom az üres tartalmával együtt? És hol lehet azonnal menni felíratni gyógyszer?
2011. jún. 19. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmész a nőgyógyászatra ahova jársz, és ott jelentkezel a recepción, akkor akármelyik orvoshoz felküldenek és ő a gépből tudni fogja, hogy milyent szedsz. Csak a neved fogja megkérdezni, ennyi az egész.
2011. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor megpróbálom, remélem felírják, köszi még egyszer :)
2011. jún. 20. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére, megüresedett egy hely :) amúgy sajnos nem fogadtak volna, mert előre időpontot kell kérni.
2011. jún. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!