Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kihagytam a 4. szem fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihagytam a 4. szem fogamzásgátlót egy levélben, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Vasárnap kéne megjönnie, feszül a mellem. Ebben a hónapban megszakításos módszert alkalmaztunk. Nem pótoltam a 4. szemet...
2011. jún. 17. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai gyógyszerek lényege, hogy olyan minimális hormon van bennük, hogy akár egyetlen kihagyott szem után is beindulhat a peteérés. A megszakítás pedig NEM védekezés. Tehát igen, lehetsz.
2011. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Am a megszakításos is egy módszer csak nem éppen biztonságos...
2011. jún. 17. 19:56
 3/11 anonim válasza:
100%
Sajnos 1 szem kimaradása miatt is lehet baba.Persze vannak kivételek:-)...
2011. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, lehetsz.

A megszakítás olyan hatásos, mintha közben egy törülközőt lengetnétek, hogy attól megijedjenek a spermiumok.

2011. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez nem igaz. Nem igaz, gondolj már bele utolsó... Most nem mindegy, hogy tele lesz a hüvelye spermiummal plusz ott van a kilövellés, vagy csak néhány csepp előváladék, amiben a spermiumok töredéke van (de van benne, tudom).
2011. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: szted valaki közli az előcseppekkel h ,,hé ti nem igaziak vagytok csak előváladék, ugyh ne reagáljatok úgy mint a nagyhullám!".

Megszakításos 50-50%os de ez már annyira köztudott, hogy nem értem hogy támaszkodnak rá valakik még mindig. Pedig elég sok elrettentő példa van.


Kérdezőnek: Lehetni lehetsz, de ha már mondjuk évek óta szeded akkor elenyésző a veszély, ha pótolod az adagot. Nem pótoltad, szerintem elenyésző a veszély ha jó ideje szeded, de doki többet tudna segíteni neked.

2011. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát de basszus, nem lövellnek ki, csak jönnek.

És itt a Pearl indexről egy honlap: [link]

Itt is világosan le van írva, hogy 35%. Sazl azért ne túlozzunk. És ráadásul még fog.gátlót szedett mellé.. jó oké, egy szem kimaradt, ezért kisebb a hatékonysága.

2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nem lesz semmi...
2011. jún. 17. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha bennt van a pénisz, akkor ugyan oda jutnak ha kilő vagy ha csak ,,mennek". Igen valóban nem annyian, de csak egy kell. És az bizony az előváladékba is van. Nyugodtan lehet terjeszteni h évi 35 nő nem olyan sok. Csak aztán ne lepődjön meg senki ha beletartozik.
2011. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a fogamzáshoz nem 1 spermium kell, többen kellenek, akik lebontják a petesejt burkát, így 1 db spermium meg tudja termékenyíteni... Csak ha már itt tartunk:)

Egyébként a kilövellés igen is fontos, nem véletlenül spriccel a dolog, és nem cska kifolyik. Fel kell juttatni megfelelő magassságba a spermiumokat.


Egyébként a megszakítás tényleg nem védekezés, mert igen, az előváladéktól is teherbe lehet esni. De gyógyszer mellett sztem teljesen kizárt, hiszem a nőgyógyász is ezt mondta.


Máskor jobban figyelj oda, és akkor nem lesz baj:)

2011. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!