Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kezdtem el szedni a novynette nevü fogamzásgátlót és még csak pár szem van hátra, mikor együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, lehet baj? , vagy már védett vagyok?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót az első héten még hüvelygombára szedtem orvosságot,majd 4 nappal ezelött 5 napig szedtem felfázásra orvosságot,ami gyenge antibiotikum,de szinte nem is minősithető antibiotikumnak...és a barátom bennem ment el.

A betegtájékoztaton azt irja h a mensi első napján ha beveszem védett vagyok és az orvos is ezt mondta,mi azért vártunk 2 és fél hetet. Most csináltuk először védekezés nélkül,és érdekelne h ha ezeket az orvosságokat szedtem hatottak volna a fogamzásgátlóra és kiütötték voln a hatását vagy ugyanugy véd?


2011. júl. 7. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy a hüvelygombára szedett gyógyszered befolyásolta-e, ezt orvostól kell megkérdezned

de minden antibiotikum befolyásolja a védelmet. miután befejezted az antibiotikum szedését,legalább egy hét kiegészítő védekezést javasolt

2011. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi nem egész egy hetet vártunk csak 6 napot másik orvosság szedés után.
2011. júl. 7. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
én is Novynettet-t szedek, de erről sajnos nemtudok sokat, hogy hogy hat rá a többi orvosság, erről az orvosod kéne pontosan megkérdezni, vagy akár a patikus is tudhat válaszolni rá hogy milyen hatással vannak egymásra ezek a gyógyszerek.
2011. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!