Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pont az utolsó szemet felejtet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont az utolsó szemet felejtettem el bevenni. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Tegnap este kellett volna az utolsó szemet bevenni a levélből, mától van a 7 napos szünet. Most mit csináljak? Vegyem be ma és kezdjem holnaptól a 7 napot? Vagy hagyjam? És akkor most meddig kell védekezni másképp?
2011. jún. 17. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez volt az első levél? Vagy jóideje szeded? Ha 12 óra eltelt azóta akkor attól függ mióta szeded.
2011. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már évek óta
2011. jún. 17. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor egy nappal hamarabb jön meg,megtartod a7 napos szünetet,ma vagy a szünet 2ik napjan.
2011. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát csak a saját tájékoztatómról tudok én is lesni, eszerint mielobb be kell venni a kimaradt adagot, csökkenhetett emiatt a hatása de én úgy nézem h elenyésző.
2011. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább védekezz pluszban, mint hogy egy rossz tanács miatt problémád legyen, én nem sajnálnám egy hónapig sem az óvszert (férfi létemre), de én hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat...
2011. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vissza fordíthatatlan stádiumba kerülsz és 17 es ikreket fogsz szülni...
2011. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, nem fogsz tőle teherbe esni, ha erre gondolsz.

CSak a ciklusod rövidebb lett egy nappal, de attól hormon még van benned.

Az nem gond ha nem 21 napig szeded, csak az ha a szünet 7 napnál hosszabb.

2011. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... igen, hamarabb jött meg, és közben megkérdeztem egy dokit is, a szünetet is egy nappal hamarabb kell abbahagyni...a bizti kedvéért az első hét szemig a köv levélből még fogok óvszerezni is...
2011. jún. 20. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha évek óta szeded, felesleges gumizni, de te tudod...egy ciklusrövidüléstől nem lesz senki terhes....
2011. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!