Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tojás sárgája szerű folyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tojás sárgája szerű folyás jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 12 napja késik, védekeztünk megszakítással(nem az utolsó pillanatban hanem jó előre leálltam), és óvszerrel is.Mióta késik neki azóta van ez a folyás, azzal nyugtat hogy havi előtt pár nappal mindig van folyása de hát 12 nap az már szerintem sok. :( Menzesz ideje előtt fogyózott 1 hét alatt 3 kilót meg volt pár stresszesebb napja is, ezek közre játszhatnak? Azt kihagytam hogy a barátnőm 17 éves és mindig van 1-2 nap késés neki de félek mert ez már sok. A tesztel még várunk 1-2 napot. Valaki aki tapasztalt már ilyet vagy csak segíteni szeretne írjon.
2011. jún. 18. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet rá hatással a fogyó, és a stressz, de ne várakozzatok! Holnap irány a bolt/gyógyszertár és tessék tesztet venni. (reggeli, első vizelettel elvégezni a legjobb)
2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen teszteljetek!


Egy jó tanács: Ne megszakítással védekezzetek,és egy csomó felesleges stressztől kímélitek meg magatokat!(ami szintén késleltetheti a menstruációt)

2011. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Második: Írta, hogy gumi is volt.


Nem terhes a barátnőd. Viszont a tojássárgája szerű folyást meg kellene nézetnie orvossal, mert véleményem szerint nem normális.

2011. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jaj, ne haragudj, már nem fog az agyam! :S


Akkor is, minden jót nektek! :)

2011. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a gumit és a megszakítást úgy értettem hogy néha ez néha az. A pláne ebben az egészben az hogy azt terveztük hogy most megjön neki és utána elkezdené szedni fogamzásgátlót, hát erre beüt egy ilyen baj. :S A folyásról még annyit hogy nincs szaga nem viszket meg nem is ég semmi ilyesmi. Köszi nektek akik eddig irtatok. Viszont arra nem válaszolt egyikőtök sem hogy folyás ilyenkor jelenheti a terhességet, vagy adj Isten csak késik és ez jelzi hogy megfog jönni?
2011. jún. 18. 23:56
 6/15 anonim ***** válasza:
A folyás nem feltétlen jelenti azt,h meg fog jönni. Terhességet meg szintén nem feltétlen. Ennek lehet több oka is, ha nem múlik, akkor ajánlott egy orvost megkeresni vele, mert lehet,h összeszedett egy csúnya fertőzést.
2011. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Basszus most vettem észre mekkora hülyeséget írtam kérdésben, tojásfehérje szerű folyás akart lenni.
2011. jún. 19. 01:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze, semmi gond értettük mire gondolsz.

Én még nem voltam terhes, de nekem minden menstruációm előtt van fehérfolyásom. Ez normális. Valamelyik nőnék több valamelyiknél alig észrevehető.

2011. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt találtam. Itt azt írja, hogy a második trimesztertől jelentkezik.


"A terhesség alatt ijesztő lehet, ha bármilyen folyása van az embernek, de a legtöbb esetben ártalmatlan jelenségről van szó.


Ha a folyás színtelen, nagy mennyiséű és szagtalan, akkor nem kell aggódni, ez teljesen normális jelenség, a második harmadtól folyamatosan előfordulhat ilyen."

2011. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tojásfehérjeszerű folyás peteérésre jellemző.

De nem csodálkoznék azon sem, ha ezzel a csodálatos módszerrel teherbe esne. Miért nem voltatok képesek mindig gumit használni?

Egyébként 12 napos késéssel nem ártana tesztelnie.

2011. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!