Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a teszt nem színeződik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a teszt nem színeződik el csak a C-vonal látszik, akkor biztos h nem jelent terhességet?

Figyelt kérdés
ugy értem mindenképpen el kellene színeződnie, ugye?
2009. márc. 24. 13:56
 1/9 A kérdező kommentje:
mert a T-nél nagyon halvány csík van. mit jelent?
2009. márc. 24. 14:05
 2/9 anonim ***** válasza:
több dolgot is jelenthet: 1. az elején vagy a dolognak és ezért még nem mutat egyértelmű eredményt, a jobb tesztek viszont már 3 nap után kimutatják. Vagy nagyon kis eséllyel az is előfordulhat hogy hibás a teszt, bár annak elég kicsi a valószínűsége, legtöbbször ha halvány, akkor még nem tudja kimutatni, szerintem 1-2 nap múlva csinálj 1 újat.
2009. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
terhes teszten két csík van, ha a vizelettöl csakis az egyik jelenik meg akkor negatív ha egy picict is mindekttö akkor terhes vagy. Ritka a rossz teszt, akkor egyiksem jelenik meg. Szóval ha most egy pivi csíkod van akkor valószínü terhes vagy csak még annyira korai hogy halvány a teszt. Csináld meg 6 nap múlva megint akkor már erösebbnek vagy semminek kell lennie. mert az is lehet hogy elhalt terheség csak még a hcg szinted magasabban maradt. Ha egycsík van nem vagy terhes.
2009. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Számít az is hogy mennyi idő után jelent meg a T-nél a halvány csík mert ha pl 30 perc vagy 1 óra elteltével megjelenhet ott a halvány csík de rajta van a papíron mennyi ideig kell leolvasni az eredményt mert utána már téves lehet

Nekem az első tesztemen nagyon jó fénynél éppen csak látható volt a második csík egy hét múlva még messziről is rikított mind2 csíkocska

Pár nap múlva ismételd meg a tesztet de én ajánlom a reggeli vizeletet

2009. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A teszt, amin nincs csík az lehet hibás, amin viszont van második, az kizárt. A nagyon halvány az szerintem semmit sem jelent, mert az látszik alapból is. Én legalábbis eddig mindig láttam halványan, hogy hol kéne lennie a csíknak, mégsem volt soha semmi.
2009. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kettőt látsz, még ha az egyik halvány is, akkor is terhes vagy. Amúgy a tájékoztatóban le van írva, melyik csík mit jelent.
2009. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a tesztet 2.szorra használtam fel. ez közrejátszik?
2009. márc. 25. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a tesztet csak 1x lehet felhasználni...
2009. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
atyám...azt azért nem ártana tudnod, hogy a teszt 1xhasználatos!
2009. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!