Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A "szerelem csepp " mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szerelem csepp " mennyi ideig lehet életképes punciba?

Figyelt kérdés
Az érdekel hogy ha nem élvezett belém de nem volt rajta gumi akkor ha a szerelem csepp ha tartalmaz spermát az mennyi ideig életképes bennem ?
2011. jún. 21. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Benned még 9 hónapig. Utána ki tudja
2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az első bunkó válaszolót
2011. jún. 21. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
"szerelem csepp"? Uram atyám :D
2011. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"szerelem csepp ".... Atya Úr Isten.

Nyugi, 10 évesen nem lehetsz terhes.

2011. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy óráig biztos.

Szélhámos nők csinálták nem egyszer,hogy a dugás után a gazdag manusz gumiját kiszedte a kukából,fecskendővel kiszippantotta az anyagot,majd magába lőtte.

És kész is 18 évre a gyerektartás esetleg további zsarolások.

2011. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért akkora nagy szám ez vagy ekkora barmok vagytok hogy egy kérdésre csak így tudtok reagálni ?
2011. jún. 21. 22:46
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó válaszát. De gondolom tovább mennyivel napok lehetnek?
2011. jún. 21. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem a megfogalmazáson kéne lovagolni, hanem válaszolni normálisan, vagy ha nem tudtok akkor fent jobb oldalt kis x-et megnyomni... kérdésedre: az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, igaz sokkal kevesebbet... de az élettartamuk max 48-72 óra, és sajnos azt kell mondanom hogy a megszakításos módszer nagyon kétesélyes..vagy igen-vagy nem :S szóval ha nem vagy biztos a dologban inkább vegyél be egy 72 órás tabletát, nehogy baj legyen utána.. legközelebb meg védekezzetek akármilyen jó is óvszer nélkül, vagy használjatok tablettát... mi is csináltuk így 2-3x de nagyon rövid ideig, viszont én utána a 10 körmöm lerágtam:S de szerencsére megúsztuk.. szal csak óvatosan nehogy baj legyen :) 18/L
2011. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Footprint válasza:
gondolkodtál volna azelőtt mielőtt gumi nélkül csináltátok..idióta.
2011. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hát mi is rágjuk a körmünket igen meg érdemeljük de ha baj van nem szeretném elvetetni persze tudom hogy megtartani se tudnám mert az iskola is itt van de hallottam olyan programról hogy ideiglenesen örökbe lehet adni persze ez se megoldás meg nagyon fájna is hogy nem mellettünk nőne fel =(
2011. jún. 23. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!