Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lábfájdalom a gyógyszertől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfájdalom a gyógyszertől?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el szedni fogamzásgátlót, és fájdogálnak a lábszáraim. Olvastam, hogy trombózist okozhat a gyógyszer, viszont mivel még csak pár szemnél tartok, azt gondolnám, hogy nem csinál azért így egy pöccre trombózist.. de persze azért elgondolkodtam a dolgon.

Esetleg van valaki, akinek az első hetekben végtagfájdalmai voltak a gyógyszertől, majd elmúlt?


2011. jún. 25. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem csak beképzeled..
2011. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hmmm nem, nem hinném, tényleg fáj, tompán igaz, de akkor is.
2011. jún. 25. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináltak laborvizsgálatot konkrétan amiatt, hogy szedheted e a gyógyszert?
2011. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, a trombozishoz több kell.. de gondolom, nem csak ugy talalomra irták fel a gyógyszert, nem? ha nem mulik, akkor fordulj orvoshoz. de inkabb itt kérdezd meg, www.orvostudakozo.hu, Dr. Hamvas Ferenc
2011. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háát volt labor, de nem konrkétan a fogamzásgátló miatt, hanem mert nőgyógyászati műtétem volt. A tabit nem is tudom, hogy előtte vagy utána írta ki, elég hasraütésszerűen választott a gyógyszerek közül szerintem.
2011. jún. 25. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem nagyon tudják laborból eldönteni, hogy melyik gyógyszer kell neked, elsősorban azt írja fel a doki amelyik az ő páciensei közül a legtöbbnek bevállt. De meg tudják nézni, hogy hordozol e egy viszonylag gyakori mutációt, ami fokozza a trombózishajlamot, a tablettával együtt már elég jelentős mértékben. Azoknak szokott trombózisuk lenni a tabletta miatt, akik hordozzák ezt a mutációt. Egyébkén a trombózis kialakulásához tübb idő kell, és nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír, de a mélyvénás trombózis általában tünetmentes fiatalokban. De azt nyugodtan megkérdezheted az orvostól, hogy nézett e Leiden-mutációt.
2011. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy mondd meg neki, h mi a gond, és válts más tablettára.. milyent szedsz?
2011. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

JANGEE 3 mg/0,02-t. Szerintem azért várok vele még egy hetet, hogy múlik-e a dolog!

2011. jún. 25. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Miert mondjatok, hogy tobb ido kell a melyvenas trombozis kialakulasahoz? Hulyeseg! Angliaban nem reg halt meg egy tinilany, 2 hettel (igen, KETTO hettel) azutan, hogy elkezdte szedni a fogamzasgatlot, trombozist kapott es meghalt.


Inkabb menjel orvoshoz, nem az ideiro laikusoknak lesz bajuk, ha nem mesz el orvoshoz. Inkabb menjen el az ember egyszer feleslegesen, mint hogy valami durva baja legyen, netan belehaljon.


Nekem egyszer a 72oras tabletta bevetele utan kb. 2 nappal rettentoen fajt az egyik labszaram, es nagyon feltem hogy trombozis de hala istennek nem lett baj, viszont hulye voltam, hogy nem mentem orvoshoz mert sosem lehet tudni....

2011. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!