Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pénteken szexeltem és szombato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken szexeltem és szombaton kellett volna elkezdenem a csomagot. Már régota szedem a gyogyszert. De elfelejtetem és hétfön potoltam a szombatit és a vasárnapit. Most fáj a mellem. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 12:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nagyon okosak XD most teli vagy hormonnal, ami mindent meg fog kavarni.
2011. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
csodálatos.. :D:D:D csa gyerekem ne legyen!!!!!::D:D:D
2011. júl. 2. 13:13
 13/19 anonim ***** válasza:
Pedig csak akkor teljes a védelem a szünetben, ha utána elkezded a 8. napon az új levelet. Inkább keress meg egy orvost.
2011. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ajjh ne ijesztegess:S:S
2011. júl. 2. 13:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem is 1, hanem 2 szemet hagytál ki, amit hátfőn már teljesen felesleges volt pótolni. Ráadásul ez közvetlenül a szünet után történt. Jó eséllyel teherbe eshetsz, imádkozz, hogy ne így legyen. Aktus után 2 héttel csinálj tesztet.
2011. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1. Ha egy kimarad akkor, és eltelik 12 óra akkor kell kettőt bevenni (legalább is enyémnél de amennyire tudom vannak olyan fogamzásgátlók ahol ilyenkor nem szabad bevenni). De, hogy 3at bevenni egy nap (mert gondolom bevetted az aznapit is) annak nem sok értelme volt max, hogy túladagold.

2. Ilyenkor miért kérdezed a barátnőidet???? ORVOST KELL ERRŐL KÉRDEZNI. Ha nincs megbízható nőgyógyászod akkor tessék keresni egyet. Mi is hiába írunk ide, egyikünk se tudja 100%osan neked megmondani, hogy ebből mi lesz. Erre van a nőgyógyász.

2011. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszookat.!!!! elég sok embert megkérdeztem aztmondták nem lehetek az mert ugye a gyogyszrrt rég szedem és benne van a szervezetembe igy ha 1 honapig nem szedném akkor s elenne gáz:) nekem aztmondták mindi8g potoljam...:D azért vettem be 3at..:S
2011. júl. 3. 11:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Kb. 20 éve volt ez, hogy benne marad 1 hónapig a szervezetbe :D A maiak már olyan alacsony hormontartalmúak, hogy nagyon hamar kiürülnek.
2011. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szedjél inkább bilobilt, aztán legközelebb nem fogod elfelejteni! : D
2011. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!