Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? A menzeszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? A menzeszem előtt 3 nappal történt a dolog, nem védekeztünk, és nem is szakítottuk meg a dolgot. Tudjuk, hogy felelőtlenség volt, efféle kommentet nem kérek. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A menzeszem előtt 3 nappal történt a dolog,nem védekeztünk,és nem is szakítottuk meg a dolgot.Tudjuk,hogy felelőtlenség volt,efféle kommentet nem kérek.Csak azt szeretném tudni,hogy mennyi az esélye,hogy terhes vagyok?

Miután elmúlt is szeretkeztünk,akkor épphogy csak betette,aztán figyelmeztettem,hogy hozzon óvszert,akkor nem volt gond.Elméletben egyik nap sem voltam 'termékeny'.. azóta eltelt 2 hét,semmi tünetet nem észleltem magamon,de tesztet sem merek venni,mert félek az eredménytől.Ha terhes vagyok hogy tudok magamnak vetélést okozni?Ez elég hülyén hangzik,de az orvos szóba sem jöhet,anyám miatt,ő semmit nem tud a dologról. Kérlek segítsetek ! 16/L


2011. júl. 5. 01:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha nem is szakitottátok meg, akkor nagy az esély.. de aztan megjött?
2011. júl. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem, ha terhes vagy, akkor mész abortuszra, semmilyen vetélést ne akarj okozni magadnak, mert bele is halhatsz!!!
2011. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Dexy ***** válasza:
89%
Anyud nélkül is mehetsz orvoshoz, NŐGYÓGYÁSZHOZ!!! És vegyél tesztet v orvos, mert ez nem játék. Lehetsz terhes, kevés rá az esély de megeshet. Vetélést okozni ??? ez baromság ... ilyet nem lehet.
2011. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Úgy történt,hogy együtt voltunk és rá 3 napra jött meg.
2011. júl. 5. 01:45
 5/23 anonim ***** válasza:
És meddig tartott a menstruáció?
2011. júl. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
megjött, no para..
2011. júl. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Teljesen normális volt,4-5 nap,ahogy mindig.
2011. júl. 5. 01:49
 8/23 anonim ***** válasza:
akkor is csinalj egy tesztet, ha negativ.. akkor bulaj van :D
2011. júl. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és ha pozitív? miből áll egy abortusz?
2011. júl. 5. 01:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha rendesen 4-5 napig akkor nincs gond szerintem. Akkor lett volna ha csak 1-2 napig.
2011. júl. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!