Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megszakításos szex tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos szex tényleg felelőtlenség?

Figyelt kérdés

5 éve élek aktív szexuális életet. Ez idő alatt 2 komoly kapcsolatom volt. Az elsőnél nem tudtunk gumival védekezni, mivel lelankadt. Későbbi páromnál elkezdtem gyógyszert szedni, nagyon meghívtam és abba hagytam.

Tényleg felelőtlen lennék, ha csak így védekezem a nem kívánt terhesség ellen? 5 évig, csak szerencsém volt?


2011. jún. 29. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen,az vagy.Nekem jobb érzés,hogy nem kell izgulnom,hogy vajon meg fog e jönni vagy nem és akkor mi lesz.

És a későbbi barátodnak sem volt jó az óvszer?

2011. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Ha nem akarsz terhes lenni akkor igen elég nagy felelőtlenség a megszakításos szex... szex közben is jön ki a férfi far.ából ondó egy kevéske ;) És ez ugyan úgy terheséget okozhat... 18/f (Lehet hogy nem vagyok a legidősebb de az ezekről elég sokat tudok) :D... De a google-ba is utána nézhetsz szerintem ki fog dobni pár oldalt :)
2011. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Jó, akkor tisztázzuk a tévhiteket. A megszakításos közösülés ügyes felek esetében a lehető legbiztosabb fogamzásgátló-módszer, csak tudni kell a hímvesszőt használni, és észben kell tartani a menstruáció idejét, tudniillik a peteérés kezdetekor (tehát az ovulációt követően) nagy az esély a terhességre. (Ez a hónapban kb. 5-6 nap.) Máskor viszont nem.
2011. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
A megszakításos módszer nem védekezés!
2011. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is lelankad a gumitól.De én már elmúltam 18 (kicsit)és a megszakitás híve vagyok,persze,ha valaki nem figyel,baj lehet.Nekem még nem volt gondom,nem esett senki teherbe.Az elő folyadék már késő,nem az a bibi,hanem,hogy közvetlen ott a lényeg mögötte.Na mindegy,ha nem egoista valaki,akkor fél siker már van ennél a módszernél.Na ez egy kicsit bonyolult lett,csak nehogy valaki kioktasson,inkább abbahagyom.
2011. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az. Ha vki nem akar gyereket, ne így védekezzen. Így is túl sok az abortusz.
2011. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
74%-oson meg csak röhögni és szánakozni tudok. Az írásáról egyértelműen lerí, hogy halvány lila fingja sincs a női ciklusról, de okoskodik.
2011. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Khm, khm... nőgyógyász vagyok (és mellesleg nő).

Ezért éreztem magam kompetensnek a témában.

2011. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk működik, már hét éve. Nem hinném, hogy felelőtlenek lennénk, a barátom mindig tudja, mikor kell. Szoktuk úgy is, hogy felteszek egy fogamzásgátló kúpot, és miután végeztünk, utána irrigálok. Ez kicsit macerásabb, de mégis jobb így befejezni. :)
2011. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor szerezted a diplomád/szakvizsgád, de nekünk a második féléves anatómián az urogenitalis apparatust ezzel a mondattal indította a professzor: "Az emberi szervezet bonyolultabb annál, mint amit a könyvek mutatnak. Kérem önöket, ha nem akarnak gyermeket, védekezzenek, és ne megszakítással, mert az olyan, mint az orosz rulett. Párszor bejöhet, de az csak Fortuna játékának köszönhető". A női ciklus sokkal bonyolultabb, nem hiszem, hogy ezt pont neked kell magyarázni. Főleg, hogy mindig fennáll a spontán peteérés esélye, pláne fiatal korban. A legújabb kutatások szerint, ha a spermiumoknak szerencséje van, akár 14 napig(!) is életképesek a méhkürtben. A megszakítás a lehető legfelelőtlenebb dolog, főleg fiatal korban.
2011. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!