Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a különbség a mono- és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a mono- és többfázisú fogamzásgátló tabletta között?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
a monofazisuban uolyan hormont tartalmaz mindegyik, ha felcsereled a napokat, nem gaz, a tobbfazisuban mindegyik masmilyent tartalmaz, az elso het altalaban erosebbet es nem mindegy melyiket hagyod ki belole, fokent ha az elo heten, akkor nem biztos a vedelem. Tovabba itt nincs 7 nap szunet, a mentruacio kozben is kell tablettat szedni, ezek a tablettak azonban nem tartalmaznak hormont, csak azert vannak, hogy konnyitsek a nok dolgat es egyfolytaban kelljen valamit szedni, vagyis nem feleljtik el, hogy szunet utan ujra kell kezdeni.
2009. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. márc. 29. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért kicsit nem pontos az előző válasz! A többfázisú tablettánál is van szünet, én ilyet szedek, a neve Gracial. 7 fehér és 15 kék tabletta van egy levélben, tehát összesen 22, így csak 6 nap szünetet kell tartani és a 7. napon kell elkezdenem szedni a köv. levéllel! Ez kétfázisú, de van 3 fázisú is, pl. tri-regol, triodena
2009. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
elso valaszado vagyok, elobb jarj utana a dolgoknak. En olyan tobbfaziust szedek, amiben nincs szunet, 28 tabletta van benne, azon a heten amint mar korabban aelmondtam, hatastalan gyogyszerek vannak.
2009. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, tehát mindkettőnknek igaza van!
2009. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval...a monofázisú tabletta mindegyik szeme ugyanolyan hormont tartalmaz...A többfázisú tabletta fel van osztva 3 részre, amelyek különböző tartalmú hormonokat tartalmaznak. Ezt színnel jelzik. Azért is praktikusabb a háromfázisú, mert jobban alkalmazkodik a hormonháztartásodhoz, ezáltal kevésbé megterhelő számodra. És butaság h nincs 7 napos szünet, mert én pl 3 éve Milligestet szedek, és ugyanúgy be kell tartani a 7 napos szünetet.
2009. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok! Van 2 fázisú tabletta is, nem csak 3 fázisú!
2009. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek!
2009. ápr. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!