Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetseges hogy terhes lennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gotenkz kérdése:

Lehetseges hogy terhes lennek?

Figyelt kérdés
A 9. honapja szedem a Jasmin fogamzasgatlo tablettat. A mult honapban a harmadik heten elfelejtettem bevenni egy tablettat. A betegtajekoztato szerint 2 fele eljaras javaslott. Vagy folytatom a szedeset es kimarad a menstruaciom vagy abbahagyom a szedeset (4 nappal elobbre jott a 7 napos szunet) es azt valasztottam. A kovetkezo level szedese kozben volt szexualis kapcsolatom. Utana egy napig pecsetelo verzesem volt (kis barna potty) de a betegtajekoztato ezt is irta hogy jelenkezhet. Idokozben fajt a hasam, szedultem, fajt a fejem, nem ereztem jol magam a level szedese alatt. Ez a 3. napja hogy szunetelek es ma ment a hasam. Altalaban 2-3. nap kell megjojjon de engem aggasztanak a fejfajasok, szedulesek. Lehetseges lenne hogy terhes legyek? (A tabit rendszeresen bevettem)
2011. júl. 8. 08:07
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
A terhességi tünetek jelentkezéséhez legalább 9 hét kell! A teherbeejtő közösüléstől számítva!
2011. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhességi tünetek, a sok sok sok hiedelemmel ellentétben hetek múlva jelentkeznek csak. Gondolj bele, eleve van a szex, amikor úgy néz ki, teherbe tudsz esni, de maga a beágyazódás is napokat, heteket vesz igénybe.

Egyébként nagyon nem valószínű, hogy terhes vagy. Valószínűbb az, hogy jól "ráparáztál", és most azért késik picit, mondjuk szerintem ez nem is késés még.

2011. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként, amit nem értek, ilyen helyzetben miért nem használnak az emberek óvszert pár alkalommal? Hogy még biztosabbra menjetek...
2011. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
350-400 Ft egy teszt ;)
2011. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!