Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány naponta jön meg a menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány naponta jön meg a menzeszetek, és meddig tart?

Figyelt kérdés

Azért lennék rá kíváncsi, mert több lány is mondta, hogy dátumra pontosan pl mindig 5.-én délelőtt jön meg neki.


Nekem jó hosszú idő után most állt be (ehhez abba kellett hagynom egy darabig, és most az újrakezdéstől már "jó")

Most 22 nap szünet, és 6 nap menstruációm van. Ez normális akkor most?

Mert így nekem dátumra nem mindig ugyan azon a napon jön meg. Mármint dátumra. A nap mindig hétfő.

21+7-eset szedek.


2011. júl. 12. 12:51
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:

Hogy jöhetne meg mindig ugyanakkor, amikor a ciklus 28 napos, de a hónapok meg nem 28 naposak??? A ciklus pont egy Hold-hónap.


Ha fogamzásgátlót szedsz, az napra pontosan hozza meg a megvonásos vérzést. Az mindig akkor lesz, amikor meg szokott jönni, mivel a bogyót úgy szeded be.

2011. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

22 naponként megvan a bajod ? :O az elég kevés :S

nekem 26 naponta jön meg,mindig pénteken .. de nekem mióta fog.gátlót szedek sokkal erősebb,és tovább tart :S pedig azt mondták,hogy észre sem fogom venni,hogy megvan ..

2011. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:
Lehet, nem bírja a szervezeted azt a fog.gátlót...
2011. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem jó valami nálam, ha 22 naponként megjön? :S
2011. júl. 12. 13:01
 5/12 anonim válasza:

Nekem 19 és 22 között szokott lenni, és erre szépen be is állt. Talán egyszer jött meg 23 napra, pedig már megvan közel 10 éve. Akkor ezek szerint ez nem jó így? :O

Ja, és úgy 7-8 napig tart, bár szerencsére egyik nap sem kifejezetten erős.

2011. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:
92%
Kérdező - neked nem 22 naponként jön meg, ha 22 nap telik el és 6 napig tart, akkor az pont 28 nap...
2011. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Smartguy86 -nak igaza van, nem tudod hogy kell ciklust számolni... amikor megjön, az az 1. nap,lepereg 3-7 nap alatt, aztán szünet kb. 20 napig vérzés nélkül, aztán megint elkezdődik a folyamat. mindig 1. nap között eltelt időszakot kell számítani, nem azt hogy hány nap telt el vérzés nélkül... Mondjuk ezt magam is elég nagyon hülyeségnek tartom, mert szerintem az számít igazán szünetnek, amikor nem vérzel, nincs bajod. Nekem pl. már 1 héttel előtte vannak premenstruációs fájdalmaim, aztán megint 1 hét mire véget ér, tehát egy hónapban durván 2 hét van, amikor nem szenvedek tőle... szuper nőnek lenni...
2011. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval.:S :(
2011. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, elfelejtettem a kérdésre válaszolni.:)

Nekem 28 naponta jön meg, változó, hogy mennyire erős, de sosem túlzottan, és körülbelül 5-6 napig tart.


18/L

2011. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaaaj! Köszönöm! Tényleg nem tudtam ezek szerint, hogy hogy kell ciklust számolni! :)

Ma is okosabb lettem!

Köszönöm!

2011. júl. 12. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!