Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex óvszerrel, utána óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex óvszerrel, utána óvszer nélkül, Menyit bír a sperma? Gond lesz ebből?

Figyelt kérdés

Szóval egy este szeretkeztünk óvszerrel, én elmentem. Óvszer kukába, de fáradtak voltunk szóval nem volt tusolás.

3 óra alvás, utána fölébredtünk és egymásnak estünk óvszer nélkül kb 1 órás szeretkezés, de hüvelyen kívülre élveztem. Kibírhatta-e az ondó 3 órán keresztül?

Bárki erről netes linket vagy tanácsot?


2010. jan. 1. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elméletileg lehettek életképes spermiumok...
2010. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mennyit vártatok, a farkadban simán lehetett életképes spermium, ami kijött az előváladékkal. Ezt nagy valószínűséggel és szép szóval buktátok.
2010. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Három órát a spermák nem bírták ki, ez ezer százalék.

Viszont a második szex közben igenis juthattak a nőbe újonnan kicsorgott spermák, szóval az gáz. Az esély persze nem nagy, de ha veszély van, akkor a második aktusból származó termés miatt.

2010. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Közben már én is elég szépen utána olvasgattam a neten.

Amit elfelejtetem leirni: Naptármódszer

Szóval azt olvastam hogy menses előtt 11 nappal lehet nyugodtan szeretkezni, neki 7 napon belül meg fog jönni.

Avagy mit jelent a Naptár módszernél az hogy 11 napot kell levonni a leghosszabb ciklusábol?

Vagy attol még hogy abba az időszakba esik lehet terhes?

2010. jan. 1. 23:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy rohadt gumit húzni nem egyszerűbb bakker?
2010. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De igen egyszerűbb a kondom.

Csak a második együtt létkor már nem volt több, mert nem volt betervezve...

2010. jan. 2. 00:12
 7/11 anonim ***** válasza:
azok amik ott voltak szépen a kis húgycsövedben az előző szex után, lazán képesek a megtermékenyítésre. fennáll a terhesség lehetősége.
2010. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem az előző ondó a gond, hanem az előváladék, b.sszus.. ha fáradtak voltatok masik gumit huzni, akkor szépen vállaljátok a felelősséget. nem is értem, h lehet ilyen hülyeséget kérdezni, ha nem védekeztek, akkor a baratnod lehet terhes!!!!! érted már?? vagy akkor nem kellene szexelni, hanem előbb átbujni a biologiakönyvet, ott is a fogamzás témakört.
2010. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végigolvastam kismilliónyi hozászolást, cikket, statisztikát az interneten. És leírnám hogy mit vontam le tanulságként:

Védekezni kell, ezzel akkor is tisztában voltam (azzal nem voltam egyedül hogy az előváladék tartalmazhat spermát)

Nah de a lényeg: Neki 2 napon belül megjött a rendszeres mensese, illetve rögtön az aktus után elment fürödni. Ezeket elfelejtettem leírni.

Megbeszéltem vele a dolgokat és arra jutottunk hogy természetesen mindkettő védekezés(Naptármódszer, megszakításos szex, aktus utáni tusolás) nem a legbiztonságosabb (sőőt), de az óvszer és a tabletta használatával is estek már teherbe nem kevesen.

Hülye voltam hogy belementem így, és legközelebb jobban figyelek rá.

2010. jan. 2. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az aktus utáni fürdés nem védekezés, ugy, ahogy a megszakitás se. ugyanis a vizsugár csak még följebb viszi a spermiumokat. ezt is irja, jobb oldalakon. nem tudom, h milyen hülyeségeket olvastál el. nézd csak, kérdezz meg egy orvsost itt.


www.orvostudakozo.hu


amugy meg itt egy link a hitetleneknek, akik nem hiszik el, h előváladéktól is lehet vki terhes. csak azt nem értem, h miért kell akkor szexelni, ha nem tudsz mindent a szexről??


[link]

2010. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!