Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki hüvelygyűrűt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki hüvelygyűrűt? Ha igen milyet és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
légyszi adjatok pontos beszámolókat! : )
2009. ápr. 1. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!26 vagyok, 2 hete használom és eddig semmi nem történt, mellékhatásokra gondolok.Viszont a használata egyszerűbb mint gondoltam.Nem akar kipottyanni, semmilyen esetben.A párom sem érzi, pedig ő elég kényes.teljesen jó!Várom már hogy olyanok is válaszoljanak akik nem 2 hete használják, hanem régebb óta!
2009. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már kb másfél éve használom és semmi negatív tapasztalatom nincs szerencsére. Minden rendben van, barátomnak sem kellemetlen, nem is érzi,mellékhatásai sem jelentkeztek nálam Úgyhogy én csak dicsérni tudom.Remélem neked is beválik hosszútávon:)
2009. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!