Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen megbízható megoldást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megbízható megoldást ajánlatok, hogy fogamzásgátló tabletta nélkül a hüvelybe élvezhessen a pasi?

Figyelt kérdés
Tablettát egyelőre nem szedek, óvszert használunk, de úgy szeretnénk már egyszer kipróbálni anélkül, hogy bennem menjen el. Milyen MEGBÍZHATÓ megoldást ismertek? Előre is köszönöm!
2011. júl. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
nőgyógyász az teljesen megbízható módszer nem hazudik :D am vannak ien hüvelykúpok amik erre vannak kitalálva de vmit félrenézhettek a tervezésnél mert eddig jót nem hallottam róluk úgyh kerüld őket xD
2011. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pesszárium és spermicid együtt. Ha biztosra akarsz menni, olyan napon próbáld, mikor feltehetőleg nem vagy peteérés közelben.
2011. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a fogamzásgátló és az óvszer a két legbiztonságosabb védekezési mód, én a köztes megoldásokat sosem mertem kipróbálni. Pl régebben hallottam a Pharmatex termékekről, nagyon örültem, hogy jaj de jó, végre óvszer nélkül lehetünk együtt, de utána jártam, és nagyon sok a panasz, körülményes, és sokan teherbe estek tőle. ( Lehet hogy nem megfelelően alkalmazták). De nézz utána te is, hátha nektek beválik.
2011. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát. Sajnos én is hasonlókat olvastam a pharmatexről. :(

1-2 alkalommal próbálnánk csak ki(ezért nem akarok egyelőre tablettát íratni), de a teherbeeséshez ez is bőven elég sajnos. Szóval tanácstalan vagyok.

2011. júl. 16. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy két alkalommal kipróbáljátok, úgyis rájössz mennyivel másabb és szerintem jobb, szóval én a gyógyszert javaslom.
2011. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(Pharmatextől teherbe esni, ez ma a legviccesebb :)


Természetesen értem, mire gondolt a válaszadó, de ha szó szerint veszed... :D:D:D

2011. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig el kellene kezdened tablettát szedni!Az a legbiztonságosabb. Én nem játszanék a helyedben!
2012. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!