Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes így vajon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes így vajon?

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, hogy orálisan izgattam a barátom, de nem élvezett a számba, és utána csókolóztunk, és 10 perc múlva körülbelül ő izgatott engem orálisan?Tudom hülye kérdés, szexelni még nem akarok, de már ettől is furán érzem magam, hogy mi lesz hogyha ettől esetleg.... szerintetek? Az ovulávióm után volt egy héttel, sőt már a menszeszem el is múlt már egy hete, de még mindig fájdogál picit a hasam. a stressztől van meg a melegtől? +ma vagy holnap megint lesz egy ovulációm mert a petefészkem környékén olyan mintha görcsölne a hasam. nos?
2011. júl. 16. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

de most komolyan??!! hány éves vagy???? ha nem vagy felkészülve és azt sem tudod h mi az a szex akkor miért

csinálod????

egyébként nem lehetsz terhes.

2011. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
17/L
2011. júl. 16. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
rama v flora wajon?
2011. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A p.nád nem szippantja be...vagy neked igen? :|
2011. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

-.-" nincs fent 1 normális tag sem vagy mivan?

Ezt igen bírom azok akik s**rt sem értenek hozzá valami baromságot írnak. Aki ért az leg mond valami értelmesset.

Ám ha engem kérdeznél nem ha nem dugta bele a nyelvét & úgy meg főleg nem ha nem is ment el.

2011. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az értelmes az 1 s.kedves "értelmes"
2011. júl. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én azt mondom, ha nem vagy rá kész, ne erőltesd... :/
2011. júl. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el amit írok,és nyugodj meg.

Tegyük fel hogy a barátod beleélvezett a szádba,és volt a szádba 1 deci g... :D

Nagyrészét kiköpöd v lenyeled,szóval nagyon kis mennyiség marad a szádban,ami a száj pH értéke miatt hamar elpusztul,majd eltellik tegyűk fel 5 perc,ami elég ahoz,hogy nagyon kevés életképes cuccos maradjon a szádban kb semennyi.Ugye csókolóztatok,így tegyük fel,hogy nagyon ngayon naggyon kevés cucc átjutott a barátod szájába kb tényleg semmi.Utána ő elkezd játszani veled ott lent.Ha nem dugta beléd a nyelvét 12 cmre,akkor a teherbe esésed aránya kb 0,1%

Nos mivel mondtad,hogy a barátod nem élvezett a szádba(ha beleélvezett vna azt észrevetted volna)így a teherbe esésed ennek a %-nak az 1/10-e körülbelül.Számolgass

2011. júl. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát a válaszom:Lehetsz terhes!

Számold ki hogy hány % :D

2011. júl. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja,és azt elfelejtettem mondani,hogy a hüvely pH értéke is elég magas,így inkább a 0,1%-nak az 1/20adát számoldd ki
2011. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!